Přejít na obsah

Pomoc s TV samsung


Návštěvník petro_cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník petro_cz

Potřeboval bych pomoc, mám LCD Samsung C řady S DVB-C Tunerem. Mám problém s volbou jazykové stopy, když si vyberu a uložím, tak při opakované volbě kanálu se o5 objeví první. Dělá mi to problém treba u kanálu National Geographic HD, kde je jako první jazyk nastaven AN. Takže stručně přes tlačítko Tools vyberu jazykovou stopu a při vyjetí z kanálu a opětovné volbě jsem zas na AN. Děkuji za pomoc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz

ona je ta čeština na pozici 3 takže právě že nefunguje vyber jazyka podle čj an ... ale podle jiného klíče.. což je blbý i u ostatních kanálů, kde je u HBO NOVY atd... DD ale na první je stereo, takže při každém přepnutí musíš nastavovat znovu (používám zvuk pres domaci kino)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz

|Ne ne , tím to není, jediné co mi napadá, že v NGC HD je prostě čeština špatně nastavena a TV si myslí že vybere čj, jinak nevím. Dnes jsem na to koukal čj je na pozici 1 ale AN na pozici 3, takže k nucenému výběru musí docházet, nebere to tedy první stopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě taky vadí. Jakmile přejdu najiný kanál a pak se vrátím, tak je tam angličtina. U jiných kanálů, kde je na výběr angličtina nebo ruština, tak nastavím ruštinu a ta tam zůstane. Tak proč si to ta čeština neustojí? a tak to dělám jak otrok. Jinak je SAMSUNG bez kazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

U televize samsung staci dat menu,vysilani,moznosti zvuku,jazyk zvuku a jako primarni nastavit cestinu a jako sekundarni slovenstinu :) na slovensku by mela byt volba obracene...snad se vam bude darit tak jako me ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...