Přejít na obsah

Faktury chodí pozdě


Návštěvník Rian

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rian

Zdravím...

 

Zajímalo by mě, jak jste na tom vy. Kdy máte od nich fakturu ve schránce? Mě osobně už několikátý měsíc chodí 12.dne v měsíci , datum vystavení je prvního v měsíci, ale asi se jim moc nechtělo na poštu tak to odesílají 11. dne v měsíci, no a splatnost je do patnáctého. Myslím, že mít tři dny na splacení faktury je drzost. A protože měsíčně nemám stejnou částku (telefon), tak ji nemohu poslat dřív. A co vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

1) Fakturu si nechávám posílat elektronicky, takže mi chodí proměnlivě 1. - 7. dne v měsíci.

Nevím jak papírové, ale elektronické vyúčtování je včetně podrobného telefoního výpisu zdarma.

2) Faktury platím v https://eshop.upc.cz/ platební kartou. Už se mi taky stalo, že jsem na to zapomněl, a nic se nedělo, v další faktuře bylo připočteno bez pokuty, takže jsem to hned splatil.

To mne vede k tomu, že klidně můžete zaplatit paušál a telefon potom doplatíte v další faktuře - oni se s tím na účtárně nějak poperou.

 

Neberu to jako standardní, ale jednou za čas to tak určitě jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...