Přejít na obsah

Jak kontaktovat UPC ohledně stavby sítě


Návštěvník symbian

Doporučené příspěvky

Návštěvník symbian

Ahoj,

 

jak nejlépe kontaktovat UPC ohledně připojení domu? Kabelovka je zakopána v ulici před vchodem a domy které jsou naproti tak kabelovku normálně mají. Myslíte, že to má vůbec šanci? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník symbian

Je to normální činžák na Praze 4. Dům nám nepatří - představa byla taková, že bych UPC dal kontakt na majitele a ten by to jen schválil pokud by o to UPC mělo zájem. Jsou tam nové elektrické rozvody, přičemž ke každému bytu vede husí krk odzdola - který byl na něco takového plánovaný - takže by neměl být problém provést tím koax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě je potřeba povolení od majitele domu (nebo nějaké SVJ, družstva apod.) a větší zájem o služby v domě, aby to bylo rentabilní (zasíťovat činžák je otázka několika desítek tisíc klidně i 100 tisíc. Záleží na okolnostech). Pokud majitel nebude mít nic proti a bude chtít většina obyvatel domu využívat UPC, neměl by to být problém. O přesném počtu minimálních zájemců Vám poskytne přímo UPC. Doporučuji nevolat, ale napsat jim přes kontaktní formuláře.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj

a jaký konkrétně formulář by se měl vyplnit? Já už vyzkoušel několik abych zjistil co je potřeba udělat aby byla má oblast zasíťována. Pokaždé mi přišla odpověď že služby nejsou v mé lokalitě dostupné.(jako bych to předtím nevěděl)

Jinak pro představu Bydlím na Praze 13. Konkrétně v areálu bytového družstva Rotavská. To je kousek od Velké Ohrady(500m) která je zasíťována.

Nevíte zda se dá zjistit nějaký plán kde upc bude síťovat novou oblast? Nebo jak docílit toho aby mi odpověděli na to co se ptám?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník symbian

Zkus jim přímo napsat parametry - že je to družstvo, že by se připojilo tolik a tolik domácností atd...

Nebo zkus kontaktovat Netbox - ty mají někde tam také síť...i když trochu dál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pepino100

To už jsem jim tam psal taky. Psal jsem jim že jsme bytové družstvo,máme 10 bytových domů po 24bytovích jednotkách a že 95% procent nájemníku by jejich služby využily. Na to napsaly že jejich služby nejsou v naší lokalitě dostupné. To byla výborná odpověď. NetBox mě nenapadl ale zkusím taky.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

pribeh ktory popisuje "Pepino100" sa stal aj mne. 3x som sa pytal, co je potrebne aby bol zasietovany novy barak, v ktorom ma vacsina najomnikov zaujem o sluzby UPC... a 3x mi nejaka retardovana osoba odpisala, ze UPC internet nie je na danej adrese zavedeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...