Přejít na obsah

Karneval - Pár otázek na začátek


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Koukám pánové, že jsem vás s tou negarantovanou rychlostí pěkně rozčertil :lol:

Znovu ale tvrdím, že po překročení limitu se vám o kvalitním připojení může jen zdát. Teď co nám zvedli "rychlost za trest" (mám 200Kb/s) tak už ani tak nejde o onu rychlost, ta se dá rozdejchat, ale právě o tu prioritu. Někdy jsou pingy opravdu katastrofální, jen tak pro představu jsem to teď "pingnul" na Seznam:

___________________________________________________________________

Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]

© Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

 

C:\Documents and Settings\Venca>ping www.seznam.cz

 

Příkaz PING na www.seznam.cz [212.80.76.3] s délkou 32 bajtů:

 

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=1243ms TTL=122

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=1799ms TTL=122

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=933ms TTL=122

Odpověď od 212.80.76.3: bajty=32 čas=1056ms TTL=122

 

Statistika ping pro 212.80.76.3:

Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%),

Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:

Minimum = 933ms, Maximum = 1799ms, Průměr = 1257ms

_____________________________________________________________

 

A to to dopadlo ještě velmi v pohodě, (taky je jedna hodina po půlnoci, představte si to třeba ve tři odpoledne) protože někdy se povede poměr "odeslané a přijaté pakety" 4:1, což je ztráta 75%. Podotýkám, že jsem momentálně v "trestu", kvůli překročení limitu.

Nechci vyvolávat další flame, je mi jasné, "že jsem překročil limit", "že můžu být rád", "a co by za to jiný dal" atd atd atd..., jak se mi tady určitě někdo bude snažit naznačit. Jistě, řeším to skoro každý měsíc jednorázovým dokupem balíčku dat (díky za radu DEREKu) a vážně uvažuji o T 4000 (mám T 2000), ale o to teď ani nejde. Šlo mi jen o to, aby jste byli v obraze a zbytečně nedémonizovali Karneval a netvrdili něco o čem vím na tuty, že to není pravda.

Prostě a jasně: pokud se člověk drží v lati a nevybočí ze svého předplaceného limitu, tak je to prima služba a jsem s ní i já spokojen, v opačném případě je to na prd a jste "patnáctý"...

A to je vše, o co jsem se chtěl s vámi podělit. :lol:

Zdary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kvuli mozna smiesne otazce zakladat nove tema, tak se ptam v diskusi, ktera ma k memu problemu nejbliz. Ma otazka - kde presne ve stanovach karnevalu je napsane, ze se neplati za cas pripojeni? Kdyz jsem si pred kratkou dobou nechal nainstalovat internet pres karneval, na strance bylo v popisu kazdeho typu pripojeni, ze za cas pripojeni neplatime. Ted o tom neni nikde ani zminka. Zmenilo se v tom snad neco? Trva i nadale, ze platime jenom predplacenou sluzbu s fixnym objemem dat a rychlosti a surfovat muzeme treba nonstop?

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jasně, všechny tarifi Karnevalu jsou jak nazývají "pevné připojení" nonstop. žádné minuty, pouze počítání objemu přenesených dat, ale i při překročení jsi stále online! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gambrinus_63

To je opravdu zajímavá otázka :shock:

Já to otočím a zeptám se tě: "Kdo ti proboha bude počítat minuty, hodiny či dny tvého paušálního připojení?"

To je zřejmě důsledek deformace z vytáčeného připojení od Telecomu viď?

Tady si zaplatíš paušál a tím je vše daný. Můžeš si akorát vybrat rychlost připojení (a zároveň s tím i objem přenesených dat), která tě stačí či vyhovuje.

Když máš telku od Karnevalu, tak tě taky nikdo nehlídá, jak dlouho čumákuješ, či ano? :lol:

Zdary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Presne tak to je, kdyz jsem surfoval pres telecom, pocital jsem minuty a ted mi to prijde docela nezvyk surfovat cele hodiny stranky a stahovat downloady bez ohledu na cas. Takze diky za dobrou spravu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...