Přejít na obsah

poplatek za zrušení služby


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Mohl by nekdo uvest na pravou miru jak je to s cenou za zruseni a aktivaci/deaktivaci?

(mam turbo objednane v akci a zadne zalohy jsem pri podpisu neplatil)

Technik mi pri instalaci tvrdil ze se neplati ani za (de)aktivaci (??)

 

Na modre lince tvrdili ze nic jen je potreba pocitat s mesic vypovedni lhutou, jinde jsem ale cetl ze se plati. Jak to tedy je, (a daji se tyto veci resit pres mail? volani z mobilu na vecne vytizenou modrou linku je pomerne draha zalezitost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za zruseni se samozrejme nic neplati....mas akorat vypovedni lhutu.....co se tady nekolikrat resilo je, kolik zaplatis, kdyz zrusis a hned zase objednas...coz ovsem neni tvuj pripad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem mel v umyslu, da se v praxi nejak resit aby mi to treba mesic jelo, pak dva ne, a tak dokola, nejak to zredukovat (dlouhodobe permanentni pripojeni je pro me naprosto overkill a to i z casovych duvodu...)

 

pokud plati ty sazby v ceniku tak asi nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
dlouhodobe permanentni pripojeni je pro me naprosto overkill a to i z casovych duvodu...

 

No, když pořídíš službu KUBRT 250, tak měsiční limit vycucáš při maximální rychlosti za necelých 19 hodin, takže se to využít dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Nechci zakladat nove tema, tak se zeptam tady. Mam Turbo 2000. Chci prejit na 1000 ale opravdu nehodlam davat za tenhle prechod 500kc (to je vazne Kocourkov). Takze, je mozne (resp. mate s tim nekdo zkusenost) vypovedet soucasnej net, nechat si vratit zalohu 1000 za modem a okamzite si objednat net znovu uz s rychlosti 1000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat nove tema, tak se zeptam tady. Mam Turbo 2000. Chci prejit na 1000 ale opravdu nehodlam davat za tenhle prechod 500kc (to je vazne Kocourkov). Takze, je mozne (resp. mate s tim nekdo zkusenost) vypovedet soucasnej net, nechat si vratit zalohu 1000 za modem a okamzite si objednat net znovu uz s rychlosti 1000?

 

 

Ptal jsem se na tyhle poplatky na infolince a rekli mi ze se neplati nic za odhlaseni ani za nove zapojeni (mas uz existijici pripojku a sluzbu si znova objednas). Pravdepodobne to nejde hned, jinak by to tak delali vsichni, ve VOP jsem o tom ale nic nenasel tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco uz se resilo zde: http://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?p=4024

Pochubuju ze by se Karneval nechal takto oblbovat, tech 500 Kc se ti stejne za 2 mesice vrati v podobe levnejsiho pausalu, je to sice trochu zlodejina, ale ja bych to zbytecne nekomplikoval, ostatne kouknete se na zde jiz nekolikrat zminovane ceny Netboxu, tam litaji rovnou tisice.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o to pravje jde. Musim cekat, az se mi nejake penize vrati...Konkretne penize, ktere chteji za to, ze jim budu dal platit. Nedava to smysl. Nehlede na to, ze kdyz uz chtej 500, tak at si je vezmou z te me zalohy za modem. Narovinu....mam z toho po vsem co jsem s Karnevalem zazil strach, proto porad jedu na 2000. Proste vim, ze to neprobehne tak hladce. Rychlost mi snizej, penize zachovaj, ja budu urgovat, oni se budou omluvat...tak to potrva tak 3 mesice a ja mam opravdu sve prace dost a nemam cas resit jejich neschopnosti a litat pak na postu a vyclenovat castky z inkasa, ktere tam nepatri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...