August 25, 201114 yr Nevim kam to napsat, protoze to plati jak pro analog, tak i digi. Kdysi, kdyz to nebylo UPC, ale Karneval, fungovalo u poradu DUO (byly ve vysilani pritomny obe stopy - jak original, tak i cz preklad). Ted kdyz se kouknu treba do teletextu a vidim, ze program je oznacen jako DUO, tak stejne je poustena pouze jedna stopa (chybi moznost prepnout do originalniho zvuku). Proc to tak je, jaky je problem poustet obe stopy..? Stejne je to i pres DVB-C. - - - CA modul OVA
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.