Přejít na obsah

Problémy s nahráváním - Handan


Návštěvník mike3

Doporučené příspěvky

Návštěvník mike3

V poslední době se mi vyskytl zvláštní problém, Některé pořady (Kraus v pátek na Primě, Kriminálka Anděl na Nově) se mi nahrají pouze tak do půlky, a poté začne záznam rychle přejíždět po cca 6-8 s a obraz zmizí. Problém je pouze s těmito pořady v konkrétních časech. Jindy nahrávám i 4 programy současně a bez problémů. Neměl byste někdo nějaký tip, prosím? Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
V poslední době se mi vyskytl zvláštní problém, Některé pořady (Kraus v pátek na Primě, Kriminálka Anděl na Nově) se mi nahrají pouze tak do půlky, a poté začne záznam rychle přejíždět po cca 6-8 s a obraz zmizí. Problém je pouze s těmito pořady v konkrétních časech. Jindy nahrávám i 4 programy současně a bez problémů. Neměl byste někdo nějaký tip, prosím? Díky předem

Tohle je prostě "specialitka" Handanu, která se u něj bohužel občas vyskytne. Už se tady problém "černé obrazovky s rychlým přetáčením" probíral mnohokrát, ale k žádnému řešení se nedošlo. Teď už se tento jev sice nevyskytuje tak často jako ze začátku, když Handany 6000 dalo UPC do oběhu, ale čas od času se objeví, což samozřejmě naštve. Někdy je nahrávka černá hned od začátku, někdy se část nahraje a zmrzne/černá až po nějaké chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle zavada se vetsinou objevuje zcela nahodne a nejak to souvisi s kvalitou signalu, protoze od te doby co me technik UPC trochu posil signal na tv zasuvce, tak jsem tonto problem zaznamenal uz jen sporadicky.

 

Je ale zvlastni ze u tebe to dela takhle pravidlne, nemas ty porady treba nacasovane na pravidelne tydeni nahravani ?

Pokud ano tak to zkus vymazat a naplanovat to znovu jako jednorazove.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mike3

Děkuji Vám za odpvědi. Časuji ty pořady jednotlivě manuálně, začalo to tím Krausem na Primě, jinak no problem. Minulý týden mi začala blbnout Kriminálka Anděl na Nově, a v úterý se poprvé pokazila Ordinace na Nově (60 minut OK a pak šlus). Na UPC mi poradili pustit tovární nastavení, tak uvidím, následně prý formát HDD a pak návštěva technika UPC. Zajímavé je, že kolikrát nahrávám i 4 kanály současně (hlavně sport) a nemám problém (noční NBA či NHL trvají třeba 5 hodin..). HDD mám plnej asi z půlky. Krause jsem zkusil nahrát z úterní reprízy a byl OK (nechápu). Myslel jsem, jestli třeba není nějaký známý bug, na který je nějaké řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já se přikláním k Tomusovu názoru, že to spíš souvisí s kvalitou signálu a nějakými neplechami v síti.

Vzhledem k tomu, že takových je nás víc, kteří jsme toto zaznamenali, tak si nemyslím, že by pomohlo tovární nastavení nebo formá HDD. Obojí jsem už kdysi udělal a sem tam se to stejně občas objeví. Technik ti maximálně STB vymění a pokud to bude zase za Handan, tak je dost pravděpodobné, že po čase se to objeví znova.

Jinak minulý týden jsem Kriminálku Anděl taky nahrával a stalo se mi to taky. Stejně jako tobě asi cca po 20 minutách obraz zmrzl, zčernal a rychlý posuv. Od té doby jsem to nezaznamenal. např. tento týden Kriminálka Anděl naprosto v pořádku.

Před nějakým delším časem, když běžel Mentalista v premiéře na Nově v pondělí, tak se mi to dokonce stalo asi u třech dílů - tři týdny po sobě. Prostě pondělí, vždy ve stejný čas. A pak zas hodně dlouho klid a vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...