Přejít na obsah

Výpadky MOST


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

takže zady v Mostě je to to samí...každé 2 minuty mě to reconnectne....zhoršili se mi pingy všechno mi jede pomalejš....hlavně při online hraní.....má někdo tyto problémy také??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tento čas zatím žádné výpadky nebo zpomalení nepozoruju.Comp jsem zapínal ve 20:00 a zatím je to ready.Od té doby co mám karneval jsem nezpozoroval žádný výpadek kromě jednoho kdy měnili router.Rychlost je taky v pohodě,podle měření na DSL je spíš větší než 2000kbps.Takže O.K. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Easton

Souhlasím se SNapem, hraju America's Army a poslední 2 týdny nemám menší ping než 130 na serveru, kde jsem měl ping 30...Je to všude, rychlost stahování je v pohodě, nemůžu si stěžovat, ale pingy jsou strašné...Český server, všichni ping 15 a já 110, tak co to je tohle? To nechápu...Díky za vysvětlení... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak ten net blbne...kdyz necham spusteny ICQ tak se porad odpojuje, odezvy na ceske servery jsou celkem dobre, ale do zahranici je to bida s nouzi. Doufam ze to vyresej co nejdriv. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je net v pohodě,s ICQ je to taky ready,ping 30 plus minus nějaký drobný...jak kdy.Rychlost 2200/260 podle DSL.Občas mám na zahr.servery taky pomalejší odezvu,ale většinou to běhá uplně v pohodě.Jinak nějaké problémy nepozoruji,max.spokojenost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Easton

Tak jsem pařil do rána America's Army a pingy jsem měl nejmenší na serveru, že by to bylo ok už? Tak se nechám překvapit, jdu to vyzkoušet... :twisted::P

Upraveno uživatelem Easton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si, že pan Venca je nějaký ten kamarád Karnevalu, popírá všechny zde zmíněná fakta, pozor na něj.

 

Jsou to jen strohá fakta,která nejsou ovlivněna žádnou ze zůčastněných stran.A nebo mam třeba jen štěstí,že v této lokalitě to jede zatim dobře.

P.S.-kdes četl cokoli o popíráni faktů,jsou to jen moje poznatky které nikomu nepodsouvám,ale jen se o ně dělím s ostatními.

Dnes fakta: DSL: 2168/280 prům.ping-27,106ms.

Karneval :1280/163,97

Tak,a teď kdo z nich je lhář a fixluje :?: a pak že karnevaláckej měřák fixluje a přidává.Nebo je snad měřák na karnevalu mešuge?Objasní to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Easton

Je to nějaký divný :roll: , ale pingy, který se zdály být v pořádku zase lítají, mají s tím problémy všichni ti, s kterými hraju, nevim, co se děje, ale na serveru GAMEZONE mám nejmenší ping a na evropských jsem měl ping 30 a teď mám 178, je to normální, myslím, že asi ne :x Docela bych přívítal nějakou změnu, no, nechám se překvapit.... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

pravda, s těmi odezvami je to dost špatné i v Brně. Už jsem psal na Karneval a odepsali mi, že prý ping na můj modem je zhruba +- 17ms, žádné rušení, žadné problemy na optickém nodu. Tak opravdu nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...