Přejít na obsah

Lokalita Praha 9-Prosek


Návštěvník Bastr

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bastr

Jak se bude vyvíjet DVB-T nabídka v naší lokalitě?Zatím nám jde kompletní analogový "klasik"o cca 44 programech,ač jsem slyšel,že analogová nabídka končí!Občas to přepna na jinou nabídku o cca 17-ti rogramech,ale zatím se o po několika hodinách vrátí zpět!!na digitálním DVB-T jde ČT1,ČT2,ČT4-SPORT,ČT24,UPC Expres,Proma love,Nova,Prima ,Nova Cinema,Prima Cool,Barrandov TV,TV Očko,ČT1 HD,Nova HD,Prima HD,a potom Pay1,Pay2,Pay3,Pay4,Pay5!

Kdy půjde na DVB-T víc programů a bude tam někdy v budoucnu srovnatelná nabídka s končícím analogem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Jde,ale nemám DVB-C přijímač!Teď,když jsem zachytil ty zprávy o těch problémech s ukončováním smlouvy,tak čekám,až budou DVB-C přijímače normálně v prodeji!Zatím jich moc není!Vestavěné DVB-C tunery mají jen ty drařší televizory a samostatné set-top-boxy DVB-C nejsou vůbec-občas na internetu se objeví v cca dvou typech!Většinou mají problémy s kompatibilitou s kabelovými sítěmi,a jelikož UPC nedává výrobcům a značkovým servisům k dispozici parametry svých sítí,aby je mohli nastavit do firmwaire přijímačů,tudíž je nemohou nastavit!Správně by mě měli před nákupem v obchodě ten přijímač předvědst,že funguje a pokud je potřeba úprava kompatibility,tak to udělat ve značkovém servise v rámci záruky!A jelikož to nemohou splnit,tak je neobjednávají!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nesmysl, jeste jsem zde neslysel ze by sinekdo koupil televizor nebo STB a nefungovalo to kvuly nekompaktibilite, DVB-C je standart, muzou tam byt drobne odchylky, napr v kodovaji jazyka, ale temer vzdy to funguje.

Az uz vas ukonci Klasik, tak vam nabidnou k pronajmu STB a prechod na digitalni tarif.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televizorů s DVB-C je na trhu hafo. Tam není na co čekat, nabídka je už řadu měsíců slušná. Takový televizor v kombinaci s tím modulem od firmy Lica otevře možnost pohodlného příjmu předplacené nabídky bez nutnosti vzít si od UPC set-top-box.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Jak se bude vyvíjet DVB-T nabídka v naší lokalitě?Zatím nám jde kompletní analogový "klasik"o cca 44 programech,ač jsem slyšel,že analogová nabídka končí!Občas to přepna na jinou nabídku o cca 17-ti rogramech,ale zatím se o po několika hodinách vrátí zpět!!na digitálním DVB-T jde ČT1,ČT2,ČT4-SPORT,ČT24,UPC Expres,Proma love,Nova,Prima ,Nova Cinema,Prima Cool,Barrandov TV,TV Očko,ČT1 HD,Nova HD,Prima HD,a potom Pay1,Pay2,Pay3,Pay4,Pay5!

Kdy půjde na DVB-T víc programů a bude tam někdy v budoucnu srovnatelná nabídka s končícím analogem?

 

V Praze 4 už analogově vysílá UPC 17 plus jeden programů. Co mě překvapilo je, že v nabídce jsou i ZDFa ARD. Plus jeden je ČRO D-Dur jako program s názvem přes obrazovku. Není tedy součástí seznamu rozhl. programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...