April 20, 201115 yr Jak se bude vyvíjet DVB-T nabídka v naší lokalitě?Zatím nám jde kompletní analogový "klasik"o cca 44 programech,ač jsem slyšel,že analogová nabídka končí!Občas to přepna na jinou nabídku o cca 17-ti rogramech,ale zatím se o po několika hodinách vrátí zpět!!na digitálním DVB-T jde ČT1,ČT2,ČT4-SPORT,ČT24,UPC Expres,Proma love,Nova,Prima ,Nova Cinema,Prima Cool,Barrandov TV,TV Očko,ČT1 HD,Nova HD,Prima HD,a potom Pay1,Pay2,Pay3,Pay4,Pay5! Kdy půjde na DVB-T víc programů a bude tam někdy v budoucnu srovnatelná nabídka s končícím analogem?
April 20, 201115 yr Podle informaci co mam tak v praze dojde k vypnuti Klasiku do konce dubna, DVB-T je spis doplnkova nabidka, takze nepocitej s tim ze tam bude nejak vic kanalu nez nyni, maximalne pokud vznikne nejaky novy cesky kanal, jinak asi ne. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
April 20, 201115 yr A DVB-C u vás jde ? Internet 300 - TV Komfort Modem Technicolor, 2x CA modul Teplice
April 20, 201115 yr Jde,ale nemám DVB-C přijímač!Teď,když jsem zachytil ty zprávy o těch problémech s ukončováním smlouvy,tak čekám,až budou DVB-C přijímače normálně v prodeji!Zatím jich moc není!Vestavěné DVB-C tunery mají jen ty drařší televizory a samostatné set-top-boxy DVB-C nejsou vůbec-občas na internetu se objeví v cca dvou typech!Většinou mají problémy s kompatibilitou s kabelovými sítěmi,a jelikož UPC nedává výrobcům a značkovým servisům k dispozici parametry svých sítí,aby je mohli nastavit do firmwaire přijímačů,tudíž je nemohou nastavit!Správně by mě měli před nákupem v obchodě ten přijímač předvědst,že funguje a pokud je potřeba úprava kompatibility,tak to udělat ve značkovém servise v rámci záruky!A jelikož to nemohou splnit,tak je neobjednávají!
April 20, 201115 yr To je nesmysl, jeste jsem zde neslysel ze by sinekdo koupil televizor nebo STB a nefungovalo to kvuly nekompaktibilite, DVB-C je standart, muzou tam byt drobne odchylky, napr v kodovaji jazyka, ale temer vzdy to funguje. Az uz vas ukonci Klasik, tak vam nabidnou k pronajmu STB a prechod na digitalni tarif. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
April 20, 201115 yr Televizorů s DVB-C je na trhu hafo. Tam není na co čekat, nabídka je už řadu měsíců slušná. Takový televizor v kombinaci s tím modulem od firmy Lica otevře možnost pohodlného příjmu předplacené nabídky bez nutnosti vzít si od UPC set-top-box. Internet 300 - TV Komfort Modem Technicolor, 2x CA modul Teplice
April 20, 201115 yr Jak se bude vyvíjet DVB-T nabídka v naší lokalitě?Zatím nám jde kompletní analogový "klasik"o cca 44 programech,ač jsem slyšel,že analogová nabídka končí!Občas to přepna na jinou nabídku o cca 17-ti rogramech,ale zatím se o po několika hodinách vrátí zpět!!na digitálním DVB-T jde ČT1,ČT2,ČT4-SPORT,ČT24,UPC Expres,Proma love,Nova,Prima ,Nova Cinema,Prima Cool,Barrandov TV,TV Očko,ČT1 HD,Nova HD,Prima HD,a potom Pay1,Pay2,Pay3,Pay4,Pay5!Kdy půjde na DVB-T víc programů a bude tam někdy v budoucnu srovnatelná nabídka s končícím analogem? V Praze 4 už analogově vysílá UPC 17 plus jeden programů. Co mě překvapilo je, že v nabídce jsou i ZDFa ARD. Plus jeden je ČRO D-Dur jako program s názvem přes obrazovku. Není tedy součástí seznamu rozhl. programů.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.