Přejít na obsah

KLADNO - pretizene linky


Návštěvník Poofy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Poofy

Tak mam tyden Fiber Power 25 na Kladne - Krocehlavy.

Od sameho zacatku to beha nejcasteji 15-16Mbps obcas vykyv na 13,18Mbps. V pondeli rano poprve 25Mbit (vse testovano spravne a nekolikrat overeno vc. signalu modemu apod.).

Dnes po mnoha telefonatech jsem konecne mluvil s nekym rozumnym, kdo mi sdelil, ze vytizenost na kladne je od 4 odpoledni hodiny opravdu vysoka (nad 85%) a ze toto opravdu ovlivnuje rychlost a mam narok na reklamaci sluzby. Posileni CMTS neni naplanovano ale mohlo by se udajne provest nekdy koncem roku.

Jsem z toho docela nasranej, uz mam ve stene udelany rozvody na koax a menit ted providera a kabely.... jak to jede Vam? Nepomohl by 50Mbit (ze by to kolisalo na vyssi rychlosti?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Poofy

Ulice Litevska. vcera vecer to jelo 10Mbps.

Neoficialni vyjadreni cloveka z UPC:

"problém v tom, že na kladně je asi 20 streamů z toho jsou "přetížený" 3 tím způsobem, že několik hodin denně nejede rychlost max. Ostatní jsou v pohodě... Tohle prostě nikdo řešit nebude. "

 

Vetsi problem je v tom, ze bych rad teda mel aspon 50mbit kterej mi bude litat 20-50mbps podle denni doby ale nehodlam za to platit plnou cenu. Jenze uz 3. den tam volam pisu a prehazujou si me tam jak horkej brambor a nikdo to nehodla resit. Vsichni rikaji, ze nemaji pravomoc mi poskytnout slevu a naposled jsem se dozvedel ze to predaji na reklamacni a do MESICE se mi ozvou .. sem z toho fakt otravenej .. nahodou tady nemate nekdo kontakt na nekoho kdo ma opravneni mi pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Poofy

tak nevim s kym to posledni 3 dny mluvim :shock: dneska dokonce volala nejaka zenska na zaklade predchozich hovoru ze jestli chceme teda zrusit smlouvu .. ale slevu prej poskytnout nemuze. Ani na retencni oddeleni me nikdo nechtel prepojit - tam udajne maji opravneni tohle resit misto toho prej at napisu email ze to rusim. Fakt nechapu tu jejich politiku chovani k zakaznikum. Nevim jestli je chyba ze s kazdym jednam slusne, treba clovek musi rvat a stezovat si aby se neco delo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak minuly rok jsem tu psal o Kladnu - Krocehlavy a pretizenych linkach - situace se zlepsila asi po 2 mesicich kdy patrne doslo k posileni. No a mame novy rok a problem je tu zase.

 

Nechapu proc UPC nabizi vsude vyhodne 60,120mbity kdyz na to nema kapacitu site. Posledni dny kazdy den vecer mam misto 60mbitu rychlost 1-6mbitu, vetsinou muj mobil s 3G beha rychleji. Uz jsem z toho otravenej a volat tam a stezovat si apod. nema smysl - clovek je akorat vic nasranej, takze zase leda premyslet o mistnim levnem wifi. Achjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to zkontrolovat jestli tam nedochazi treba k ruseni,

takze mrkni do rozhrani modemu,co ukazuje za hodnoty v polozce signal na

http://192.168.1.1 nebo

http://192.168.100.1/

a hod ty vysledky sem.

 

Pak to zkus jeste premerit programem WinMTR, ktery lepe ukaze kde je s problem:

download/WinMTR-v091.zip

Do policka host zadej treba seznam.cz , nech to bezet par minut.

a pak pomoci Copy text to clipboard zkopiruj vysledky a hoje zase sem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem se signalem tu nemam a nikdy jsem nemel. Uz minuly rok to bylo proste nedostatecnou kapacitou site coz mi potvrdil primo nekdo vyse postaveny na technickem. Treba ted je to vcelku vpohode, ale takova spicka napr s nedeli vecer a jede to fakt pomalu.

 

pro down mam hodnoty vpohode:

Channel 1: -3.7 dBmV 38.0 dB

Channel 2: -2.4 dBmV 39.0 dB

Channel 3: -2.9 dBmV 39.1 dB

Channel 4: -2.0 dBmV 38.3 dB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poofy2012, tam je nejaky problem v tve lokalite na siti , objevuje se tam velka chybovost i prave v tu nedeli, proto je to tak pomale :(

Nejdrive prover veskerou kabelaz, konektory atd. ,potom volej UPC, at se podivaji na chybovost, musi opravit jejich technik pokud nebude zavada u tebe v byte :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...