Přejít na obsah

LE32B554M2W TV a HDTV


Návštěvník D3VL3R

Doporučené příspěvky

Návštěvník D3VL3R

Dobrý den, mám televizor Samsung LE32B554M2W, který podporuje FullHD a MP4. U UPC mám základní nabídku programů. V počítači mám DVB-T tuner, který najde programy, které mám na televizi a navíc i HDTV verzi některých z nich (Nova HD, Prima HD, atd..), ale na televizi je nemůžu najít (naladit). Čím to je? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D3VL3R

To znamená tedy, že můžu mít programy jako mám teď nebo jen při novém ladění mít jen ty HDTV, ale ne oba současně? Docela nepraktické

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš, že máš základní nabídku UPC, to znamená, že máš základní nabídku DVB-C plus nabídku v normě DVB-T (pozemní vysílání včetně Multiplexu4, ve kterém jsou také 2 HD programy ČT HD a Nova HD)

 

Tvoje TV umí naladit buď programy DVB-T nebo DVB-C, ne obojí najednou. Teď je otázka jakou normu máš naladěnou aktuálně v TV? Pokud DVB-C, pak by důvod tvého problému mohl být ten, že tvá zákl. nabídka DVB-C neobsahuje ČT HD a Nova HD.

 

Zkus naladit TV od začátku, četl jsem návod v angl. , zmiňují tam, že na začátku musíš v menu vybrat "air" venkovní anténa (pozemní vysílání DVB-T) nebo "cable" (DVB-C).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D3VL3R

zítra vyzkouším :wink:

 

Up:

Už to fachá, díky moc. Nvíte jak to bude s Prima Love, jestli bude v základním balíčku UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...