Přejít na obsah

přihlášení do VPN nefunguje(?)


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Problém může být také dán tím, že stroje, které u KV provádějí NAT si špatně poradí se záhlavím GRE protokolu a ten se pak na cílové stanici projení jako invalidní a spojení se zruší. Připojit se dá tak jednou za sto let, když má člověk kliku a připojí se někam jako první, tak je to v pohodě, další připojení přes stejný NAT však maíi invalidní zahlaví.

 

Rešením je veřejna IP a v případě NATu přes linux kompilace jádra s patchem iptables patch-o-matic pptp-helper. Od jadra 2.6.15 je pptp helper zabudován v zakladnim stromu jádra, stačí jej při kompilaci pouze přidat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Stim pripojenim pres Karneval VPNkem od Cisca opravdu koliduje.Vzdy se tunel vybuduje ale jako client od vzdaleneho Cisca dostanu uplne jinou IP adresu,Karneval mi pekne pomrsi.Mam notase a s nim se pohybuji po cele Praze a pripojim se VPNkem odkudkoliv.Jakmile se pripojim pres Karneval spojeni je fuc.Jedine co chodi je ,ze se pripojim z venci domu pres svoji verejnou adresu VPN clientem nastavenym IPSec s Police IKE DES-MD5.VPN Client pouzivam Forti Client a doma mam router od DLinku DI-824VUP+ .Chodi to i s DI-804,mimochodem za 1800,- nic lepsiho s VPN neni.Opacne jsem to jeste nezkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

nevim teda, jestli je to k tématu ale když kámoš potřebuje něco nastavit na svym kompu s neveřejnou IP tak si nahodí Hamachi, já si na svym kompu s karnevaláckou neveřejnou taky nahodim Hamachi a už máme mezi sebou privátní síť... pak už jen oba rozchodíme UltraVNC (on jako server, já jako viewer) a už ji jezdim po jeho ploše myší a nastavuju co je potřeba... kámoš bydlí v brně já v pardubicích... ale nevim jestli to nějak pomůže, páč sem si nepřečetl všechny předchozí příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

mam jinej problem. Do prace se pres VPN pripojim ale nemuzu nasdilet cilovy disk protoze proste zadny disk pocitac nevidi. Vsem ostatnim to v praci jde. Pocitac vidim ale disk ne. Moc tomu nerozumim takze asi neco delam spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...