Přejít na obsah

National Geographic - kvalita obrazu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Jsem z Plzne, ale to co predvadi NG zde to je vrchol. Porad se objevuje, ze se ceka na inicializaci modulu a signal vubec neni nebo se rozpadne a zasekne se. Proste des bes.

Jestli to takhle pujde dal tak to snad zrusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi je, kdyz je bourka, tak vypadnou programy....nemuzu ale pochopit proc, kdyz mam doma jenom 80ku parabolu a at prsi jak chce, at fouka vitr sebesilnejc, tak mam porad obraz v pohode. A oni tam maj 120 cm paraboly a pri kazde silnejsi bource to nejede... jak si to mam vysvetlit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi je, kdyz je bourka, tak vypadnou programy....nemuzu ale pochopit proc, kdyz mam doma jenom 80ku parabolu a at prsi jak chce, at fouka vitr sebesilnejc, tak mam porad obraz v pohode. A oni tam maj 120 cm paraboly a pri kazde silnejsi bource to nejede... jak si to mam vysvetlit ?

 

Zajed se podivat na Vinohrady, paraboly co tam maj jsou miminalne 180 cm

 

Jaky mas ty ten tvuj satelit, co chytas za druzici? Ja mam antenu 120 cm a vypadava mi prijem taky, ale v jiny okamzik. Je to tim, ze jsem v jinem miste nez oni. Pak nastava okamzik, ze jim to bezi a me ne.

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Petrem, kdyz obcas byva nejaka silnejsi bourka, tak me na satelitu (90 cm parabola) vypadnou komplet vsechny programy a zachvilku to obycejne vypadne i u nich a nepomuze jim ani 180 cm parabola.

Navic pro prijem digitalniho vysilani je potreba signal o nejake minimalni urovni, jak to klesne pod ni tak obraz uplne vypadne, u analogu to tak hrozny neni, tam se jen zhorsi obraz.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prava u te velikosti jsem se trosku utnul :-)

Nekecam, fakt, mam 80ku a at je venku jakkoli, tak mam porad prijem bez problemu (treba Ocko TV kvalita 100%, signal kolem 90% -- samozrejme za bourky se signal horsi, ale pokud vim, tak pocasi ti vic jak 5% neudela, pokud ovsem nefouka vitr a nepohne ti parabolou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...