Přejít na obsah

Za co všechno chtějí jeste zaplatit, aneb demence karnevalu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Nebudu tu nic popisovat, jenom tu zkracene reknu ze osobni web klientu mel do vcerejsiho dne moznost php a sql apacha server, od dnesniho dne to nefunguje zrejme nikomu.... nechapu proc, proste to skrtli, abyste nechapali jako ja, tak vam tu poslu tri emaily poslane mezi mnou a "clovekem" karnevalu.

 

Dobrý den,

 

Rád bych kdyby jste pro mě udělali jednu malou bezvýznamnou věc, která Vás stejně stát nic nebude a je to otázka pár sekund.

 

Rád bych aby muj osobní web nemel adresu http://www.home.karneval.cz/01068171 ale misto toho měl adresu kterou si sám zvolím nebo popřípadě:

http://www.karneval.cz/xxxxx

http://www.home.karneval.cz/xxxxxx

 

Dále bych měl technický dotaz, zdali vas web server, na který chci umístit svuj web umožnuje také MySQL databazi a jakou verzi prosim. PHp jazyk uz overen mam...

 

S pozdravem,

 

xxxxxx

 

// odpoved helpdesku.... jmeno stranek mi pozmenili...

 

Dale bych Vas chtel upozornit, ze server nepodporuje zadne skriptovaci jazyky

(PHP, ASP, ci jine), ani databaze mySQL. Podporovany jsou vyhradne staticke

HTML stranky. V pripade jakychkoliv nejasnosti me nevahejte kontaktovat v

odpovedi na tento mail. Dekuji.

 

// nahodou jsme nasel moznost jak si overit co jejich web server umoznuje... v dobrem duchu jsme jim napsal:

 

Koukal jsem se na info o web servru, který je momentalně spuštenm a hlasi mi

to toto http://www.home.karneval.cz/xxxxxx

Takže php scripty jsou funkční.

 

S pozdravem,

 

xxxxx

 

// co vsak ale od nich neprijde za email !!!!!

 

dekujeme za upozorneni, PHP skripty v soucasne dobe nejsou pro zakazniky

povolene. Uvedena chyba byla odstranena.

 

/// takže už to do h**zlu nefunguje ku*** !!!! ted opravdu muzu rict jaci jsou v karnevalu CURACI !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm zajimave, ja si zalozim vlastni tema, napisu nejakej text a koukam ze kdyz jsem to zalozil 14.2 v 16:35 tak uz tu je neco napsanyho o novym foru z 13.2.. dobra krpa sql...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Velice se omluváme, umístění na špatnou pozici je zapříčiněno předěláváním a stále upravováním tohoto fora pro novou doménu. Doufáme,že se to vícekrát nebude opakovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Tedy co ja vim tak na osobni webu home.karneval.cz PHP a SQL nikdy nefungovalo, aspon ne realne.

 

Presne tak. Php jsem zkousel opakovane nekolikrat a ani tuk. Takze jestli opravily "chybicku" v infu o serveru, ke kteremu se sinure dostal, nevidim v tom zadny problem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL??? a ze me to fungovalo jak na puvodnim URL tak na novem... sem mel na tom wb a ted tam mam leda prd, je to presunuty,, asi vim o cem mluvim vy kašpaři...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to taky nefungovalo nikdy, ale co už, zase většina zákazníků php nepotřebuje, ikdyž je fakt, že tohle byla jediná věc, která se mi na tehdejším adsl u nextry líbila (vedle navíc domény 3. řádu). Ale co už, profihostingy s php a sql jsou už pořiditelné i za dvacku měsíčně, tak proč se rozčilovat... na tohle je lepší mít místo u firmy, která se na toto specializuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...