Přejít na obsah

Zvuková stopa u Euronews


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Dobrý den,.

Mám tv SAMSUNG LE19B650 a mám menší problém s Euronews. Když na něj přepnu, tak je tam nastavená zvuková stopa pod názvem Nedefinováno. Když si na tv nastavím Anglickou stopu, tak vše hraje v pořádku, ale jak přepnu jinám a vrátím se, tak je tam zas ta Nedefinovaná zvuková stopa. Jde nějak udělat, aby si to nastavení Anglický stopy tv pamatovala? Proč nemá UPC jako primární Anglickou stopu?

 

A druhý problém mám s TV Praha 11. Když začínala vysílat, byl obraz správně nastaven na 6:9. Teď už nějakou dobu UPC vysílá příznak 4:3 a obraz je horizontálně protáhlý. Správně by měl být 16:9. Máte to taky tak? Jde s tím něco udělat?

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se právě u tv nezobrazuje která je první. Prostě je tam při přepnutí na Euronews stopa se jménem nedefinovaná, kde je slyšet jen původní zvuk bez komentářů.

Když jsem zkusil nastavit na tv jako primární zvukovou stopu Anglickou a Sekundární Českou, tak třeba na Eurosportu to fungovalo správně a když sem na něj přepnul, mluvilo se anglicky. u Euronews to pořád nefungovalo a byla tam Nedefinovaná stopa.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je to pravděpodobně vlastnost Samsungů - mám LE40B650 a také si po přepnutí z programu na jiný a zpátky nepamatuje původně nastavenou zvukovou stopu - v našem případě němčinu nebo ruštinu... STB Handan u druhé TV tohle zvládá bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...