Přejít na obsah

připojení dvou zařízení (notebook, pc) - PROBLÉM


Návštěvník ondra17

Doporučené příspěvky

Návštěvník ondra17

Zdravím. Mám problém ohledně připojení dvou zařízení k modemu (motorola SB5100). Tento modem má dva vstupy a to pres USB a klasický kabel. Donedávna jsem mel pripojeny pouze PC k modemu. Zakoupil jsem si notebook a spojil jsem modem s notasem pomoci USB kabelu. Ale bohuzel mi funguje internet pouze na jednom zarizeni (kdyz vypojim z modemu klasicky kabel jede internet na USB kabel, a kdyz zase vypojim USB jede pouze klasicky kabel). Nevíte prosím vás někdo kde by mohl být zakopaný pes? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověd, a ještě takový malý dotaz: Před dvěma lety jsem mel na tento modem zapojený notebook i PC a žádný problém nebyl. Jak je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
kup si router za 600+ czk nebo si nech nainstalovat wifi modem za 655 czk, kam lze připojit až 4 zařízení po kabelu, měsíční poplatek je 61 czk...

 

jakej poplatek prosím ? stačí si koupit v nejakym pc shopu a máš domácí síť i pro notebook ten měsíční poplatek nechápu... že by poplatek za blbost ? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...