Přejít na obsah

Výpadky v surfingu


Návštěvník gesor

Doporučené příspěvky

Návštěvník gesor

Zdravím. Mám tento problém. Připojení od UPC - Fiber Power 25, modem Motorola, za ním router D-Link dir-120. Stále častěji se mi stává následující případ - surfuji, mám puštěné stahování, ICQ. najednou přestane fungovat surfování, ale stahování jede dál, ICQ také. Jen surfování ne. Dříve se to stávalo 1x za 2 měsíce, nyní i 2x týdně, někdy i 2x za den. Pomáhá vypnutí routeru nebo modemu z elektriky. Dříve jsem vypínal modem, nyní pouze router. pak to zase najede.

Co myslíte, je router v čudu nebo čím to může být? Děkuji za všechny rady.

Upraveno uživatelem gesor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gesor

Tak dnes jsem provedl upgrade routeru na novější verzi firmware 1.02 (stránky D-link Austrálie). -

http://files.dlink.com.au/products/DIR-120/REV_A/Firmware/Firmware_1.02/DIR-120_v1.02.bix

 

Cca po 3 hodinách se to zase zaseklo.

Zkusil jsem pingnout www.seznam.cz - žádný výsledek.

Když jsem zkusil pingnout přímo adresu sseznamu - 77.75.76.3 - tak to makalo normálně. Stejně tak i ping na router (192.168.0.1) maká v pořádku.

 

Z toho plyne, že problém je v DNS serveru. Dá se s tím něco dělat? Já vůbec nevím ....

 

Poradíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gesor

Předpokládám, že to musím udělat na všech připojených PC, že? Asi by to mělo jít i přímo v routeru, ale tam nemohu najít, kde to lze přepsat ..... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...