Přejít na obsah

Výpadek či co to je za haluz???


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Vcera se mi asi na hodinu zasekl net (u nas nic neobvykleho) a pak se to rozjelo, tak sem sosal, pretahl jsem 20GB a cekal na zkrouhnuti, avsak nic se nestalo... Ted mam stazeno asi 32GB a porad mam 2mbity, coz je naky divny (a pocitadlo mi data pocita...), ale na druhou stranu sem zase rad :). A pokud by po me karneval chtel nakou uhradu, tak na ne kaslu, maj si v tom udelat poradek :evil: Setkal jste se nekdo s podobnou situaci??? Diky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Tuším, že po překročení limitu ti musí tuto akci udělat určitá osoba, neřekl bych, že je to uplně automatizované. A jestli jsi přejel těch 20GB přes víkend, tak se nediv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je tosamy co sem resil pred par dny take nakonec sem jel asi jeste 8 dni pres limit plnou rychlosti dokud sem nerestartoval pc a za ten mesic sem mel nejakych 75gb;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim rucnim omezovanim je to totalni blbost. Testuju to vlastne kazdej mesic co mam karneval (2 roky) a je jedno jestli to byl vikend nebo vsedni den. Vzdy asi tak po +/- 300MB pres limit se to omezilo. Nejspis zvedli limit bo testujou ... bo maj prob s omezovacem...budme radi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Mno ja jsem minule obdobi zkusil pretahnout, ale asi o 600MB a rychlost zustala, bylo to v posledni den obdobi pro limit. Tak nevim, me to nevadi, ze jim ten omezovac blbne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To omezování dělají fakt ti jejich zázrační technici. U mě se divili jak to ,že mi dosud nerestartli modem. Já tam blbec volal,že mám problémy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...