Přejít na obsah

Výpadky modemu, nefunkční net.


Návštěvník Danito

Doporučené příspěvky

Návštěvník Danito

Dobrý den,

Prosím o radu.. mám potíže s internetem od UPC. Praha 7 Holešovice, připojení zásuvka-modem-PC. Po nainstalování vše fungovalo bezvadně, silný signál, rychlost, odezva.. Po nějakém čase ale začal net padat. Modem se sám od sebe resetoval, signal. světýlka zhasla a opět nabíhala ale spojení se přerušilo a už nenaskočilo.. jediná šance je počítač resetovat nebo natvrdo resetovat modem (vytáhnout ze zásuvky). Net potom funguje ale opět jen pár minut, dokud se signál zase neztratí.. Byl u mě již 2x technik, vyměnili modem, síla signálu je dobrá, odezva také, vyměnili konektory v hlavní skříni a připojili do jiné zdířky, kabel je neporušený, zkusili vše.. obávají se že problém by mohl být snad už jen někde ve zdi, ale to se mi nezdá, net fungoval dobře a tyto problémy přišli znenadání.. nevím (a technik z UPC také) co jiného by to už mohlo být.. jediné co mě napadlo je přeinstalovat celý OS počítače.. problémy totiž začali okolo doby kdy jsem omylem stáhnul aktualizaci OS který zjistil nelegální Windows na mém PC. To jsem po čase opravil smazáním dané aktualizace a opětovným cracknutím Windows. (vím že to není správné mít nelegální Win, ale to prosím teď neřešme). V UPC mi ale řekli že software nemá vliv na chod netu tak nevím.. tento počítač mám již delší dobu a net od UPC cca 2 roky (10Mb).. vždy to běželo skvěle a to již na 3 adresách, i na té stávající .. až do této doby. Přešel jsem na rychlost 25Mb, může to být tím? Že to prostě nestíhá?? Prosím o pomoc, nějaký nápad, setkali jste se někdy s něčím takovým?.. jsem už zoufalý.. Děkuji za jakýkoliv příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ja kazda rada draha, kdyz uz ani technici UPC nic nenasli, nezbude ti nez s tim zacit laborovat sam.

Myslim ze SW v PC na to nebude mit zadny vliv, zkusil bych na zkousku k modemu pripojit jine PC, muze to treba zpusobovat vadna sitova karta v PC, pak zkusit vymenit propojovaci UTP kabel mezi modemem a PC,

nic dalsiho me zatim nenapada.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...