Přejít na obsah

Nazapomnel karneval vynulovat prenesena data ?


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc
tak jak to teda je ? vysvetli mi to nekdo pls ? kazdej rika neco jinyho...

 

Považuj to jako neschopnost Karnevalu, oni nemají právo ti nic víc zaučtovat, chyba je pouze u nich, že si nehlídají limity. Co víc k tomu říct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já jsem na tom takhle-mam stazeno 28GB,mam turbo,tzn. 20GB,a taky žádné omezení.Ne že bych si stěžoval,ale zajimalo by mne zda např. nezvýšili limit bez našeho vědomí :) s tím že to oznámí později...protože dříve se nic takového nestalo,omezili mne vždy okamžitě.A zrovna když zmírní fup,já chci vyzkoušet použitelnost 200/50,,tak zpomalení nepřijde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Považuj to jako neschopnost Karnevalu, oni nemají právo ti nic víc zaučtovat, chyba je pouze u nich, že si nehlídají limity. Co víc k tomu říct :)

 

Je to přesně tak, jak píše Worm, Karneval může omezit rychlost, ale nemusí. Takže rozhodně to za jejich neschopnost nepovažuji. Spíše je to neschopnost některých číst, co je skutečně psáno. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
Je to přesně tak, jak píše Worm, Karneval může omezit rychlost, ale nemusí. Takže rozhodně to za jejich neschopnost nepovažuji. Spíše je to neschopnost některých číst, co je skutečně psáno. :wink:

Je to neschopnost Karnevalu si to hlidat, je to jejich vec, jak tu psal Worm, že můžou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Presne tak jak pisou ostatni, je to vec Karnevalu, jestli uplatni FUP nebo neuplatni. Bud rad ;-) Budto to docasne vypli, protoze testuji zatez site pro pripad, ze by zavedli vyssi limit a nebo upravuji omezovac na novy FUP (ale to by jim asi netrvalo tak dlouho, beztak tam maji nejakou promennou). 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po aplikovani fup a prekroceni limitu je sice rychlost stale docela pouzitelna ale bohuzel se znatelne zvysi pingy coz sice na p2p neva ale na surfovani to obcas docela nastve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

Me dneska v noci stahli rychlost po prekroceni limitu, a i kdyz stahuju z DC asi 17kbs tak vsechno jede v pohode, pingy na Seznam mam v prumeru 14ms a na Google 115ms, coz je zhruba obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred chvili prisel mail ze mame prekrocenej limit a tak omezujou rychlost, jenze toto obdobi zacalo 15. ledna a od te doby mame stazeno 4GB coz rozhodne neni 20GB

 

tak me napadlo jestli nahodou nezapomneli vynulovat minulej mesic protoze 18+4=22 by davalo smysl

tohle se mi uz stalo a bylo to vyreseny asi za hodinu - zavolal sem na zaznamnik a napsal mail

tak se taky pridavam, kua to si to karneval nemuze nejak sakra pohlidat? a jako vzdy mail musel prijit par minut po te co se na jejich infolince vvsichni zdekovali dom :evil:

kua co je tohle za bordel, kazda solidni firma takoveho rozsahu by mela mit techsupport aj v noci .

snad tam nekdo aspon v nedeli bude :evil:

 

doted jsem mel s karnevalem vice mene kladne zkusenosti ale tohle me ted fakt nasralo :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...