Přejít na obsah

Zhoršení kvality signálu Brno -.Žabovřesky


Návštěvník cadfael

Doporučené příspěvky

Návštěvník cadfael

Poslední 2-3 dny mi každých cca 5 minut zakostičkuje na okamžik obraz na všech kanálech, přitom sílu a kvalitu signálu mám stejnou jako předtím. Mohl by mi prosím někdo ze stejné lokality potvrdit zda má či nemá problém taky? Dříve se mi nic takového nestávalo, nic jsem neměnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cadfael

To je zajímavé. Včera jsem měl doma technika z UPC, zkontroloval mi přívodní kabel ale vše se zdá být v pořádku. Síla a kvalita signálu jsou stejné jako dřív, ale TV je v zásadě nesledovatelná - tahle frekvence poruch obrazu je už nemožná. Technik mi také říkal, že v Žabovřeskách zhruba v tu dobu dal do provozu UFon nový mobilní vysílač, a vím od kolegy, že v Líšni mu museli dávat speciálně stíněnou anténní šńůru protože měl stejný problém. Nicméně mě nepomohla ani tato šňůra, napřímo zapojená do zásuvky UPC. Budu volat technika znovu, a pokud závadu nenajde obávám se že budu muset kabelovku vypovědět a přejít na satelit. Ne že bych z toho měl radost :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...