Přejít na obsah

Bzučení repro u TV


Návštěvník Ministr

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ministr

Zapojili mi UPC Digi TV,všechno funguje dobře,ale hučí mi v repro u televize a dělá to ten set-top-box od UPC,nevíte co s tím,zda to mám reklamovat ? Zkoušel jsem odpojit ten antenní přívod co jde do televize z toho settopboxu a hučí to ještě víc,když odpojím scart,tak je ticho,zkoušel jsem i kvalitní zlacený scart,co tu mám k DVD,ale nic se nezměnilo,pořád to hučí a když si zapnu na TV třeba surround sound,tak to hučí ještě více,je to fakt opruz,tohle jsem nečekal,poradíte jak to vyřešit ? Jinak můj kamarád si nechal také zapojit UPC a má stejný problém,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Reklamujte u UPC a požadujte připojení galvanického oddělovače. Měl jsem totéž a je mi záhadou proč to již neučinil technik který zapojoval set-top-box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus odpojit anteni privod do STB, pokud to prestane tak je potreba ten oddelovac.

Poskodit TV to nemuze.

 

Je to zpusobene 50 Hz napetim, ktere prichazi z kabelu UPC a jde pres STB do TV a odtud se vybiji do zeme pres el. privod k televizoru.

 

Pokud se chytnes konce anteniho privodu a ant. konektoru na STB, tak to asi bude trochu kopat, coz je prave to napeti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...