Přejít na obsah

Zrychlení Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

neví někdo jestli se planuje i zrychlení netu Light ??? nebo zvednutí limitu???

zdá se mi že tam je ted celkem šileny rozdil, za 1300 (jen net a s dani) mate 2mbit a za 700 ubohych 150 s 1Gb limitem :-(( omg to je teda spravedlnost :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

dirve nebo pozdeji (horizont mesicu) musi karneval prijit s novym produktem nebo zmenit light....

 

akorat jsem zvedav, jak ti nejvetsi kriklouni, co napred rvali ze je omezuje rychlost, pak limit, potom cena, budou delat...pocitam, ze si zase neco najdou.....;)

 

nejvetsi pozitivum na dnesni zprave vidim v tom "zpomaleni" po prekroceni limitu...rychlosti uz neni treba, ted jenom najit rozumny cenovy kompromis pro "pomalejsi" produkt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
neví někdo jestli se planuje i zrychlení netu Light ??? nebo zvednutí limitu???

zdá se mi že tam je ted celkem šileny rozdil, za 1300 (jen net a s dani) mate 2mbit a za 700 ubohych 150 s 1Gb limitem :-(( omg to je teda spravedlnost :-((

 

POckej pockej, jak za 1300 je 2Mbit? ja platim 1290 a mam oporad 1Mbit.. to se da jako nekde zmenit nebo co? a ze mi o tom nikdo nic vubec nerekl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Už se těším na tiskové prohlášení Karnevalu, ve kterém budou zdůvodňovat, proč nezlepšili parametry Lightu. Bude to určitě něco ve smyslu jak je to dotovaná služba pro socky, která se jim vlastně vůbec nevyplácí, a proto ji nemohou dotovat víc než dosud :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...