November 24, 200916 yr pes mi sezral http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/dalko ... gb-hdd.htm. nema ho nekdo navic, nejlepe v Brne. Ofic.shop je opravdu hodne drahy.
November 25, 200916 yr jo lica má poštovné drahé ochodní balík základní sazba je 82 Kč + dobírka 12,- tedy 94,- a to je do 2 kg.
November 25, 200916 yr UPC má přímo v ceníku poplatek 200 Kč za dálkové ovládání. To je míň než u Licy a předpokládám, že bez poštovného.
November 26, 200916 yr UPC má přímo v ceníku poplatek 200 Kč za dálkové ovládání. To je míň než u Licy a předpokládám, že bez poštovného. Řekl bych, že od UPS to je pokuta za poškozené DO při návratu Handanu. Pochybuju, že by za tu cenu dodalo UPC DO nové.
November 29, 200916 yr Pokud chcee dodat od UPC nový ovladač tak je to za cenu 200Kč za DO + 300Kč za výjezd technika. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
November 30, 200916 yr Pokud chcee dodat od UPC nový ovladač tak je to za cenu 200Kč za DO + 300Kč za výjezd technika. No, to je docela síla. Zlatý Harmony.
November 30, 200916 yr Pokud chcee dodat od UPC nový ovladač tak je to za cenu 200Kč za DO + 300Kč za výjezd technika. No, to je docela síla. Zlatý Harmony. Co je na tom síla Že si firmy a technici účtují UPC 300Kč za zákazníka? Nebo že DO stojí 392Kč a UPC za něj chce 200Kč? Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.