Přejít na obsah

nntp


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

To záleží na tom, z jakého serveru chceš zprávy odebírat. Na poskytovateli připojení nezáleží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
se přiznám že sd tím nemamám žádné zkušenosti, dej mi příklad nejakého servru

 

Potřebuješ vůbec NNTP? NNTP (Network News Transfer Protocol) slouží k příjmu zpráv s různých diskusních fór. Pokud jsi v nějakém takovém fóru zaregistrovaný, tak napiš jeho jméno (ovšem diskusní fóra jako je tohle nebo Hofyland apod. NNTP nemají). V opačném případě žádnou NNTP adresu k ničemu nepotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jsem se zkoušel dostat na altopii , do nntp jsem zadal news.altopia.com a propojeni se zdarilo ale pak mi to hodi hlasku aplikace outlok nemuze ze servru usenet ziskaz seznam diskuznich skupin ktere jsou k dispozici, jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ns.felk.cvut.cz jsem se v pohode dostal dikens, konecne vim jak to funguje. Ale jeste jedna jse nejak udelat aby se mi u vybrane diskuzni skupiny ukazali i stare prispevky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
jsem se zkoušel dostat na altopii , do nntp jsem zadal news.altopia.com a propojeni se zdarilo ale pak mi to hodi hlasku aplikace outlok nemuze ze servru usenet ziskaz seznam diskuznich skupin ktere jsou k dispozici, jak na to?

 

480 Authentication required for command Je třeba znát přihlašovací jméno a heslo. Za registraci se platí (https://www.altopia.com/cgi-bin/legacy/signup).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...