October 29, 200916 yr Ahoj , je někde seznam TV s DVB-C co se dají používat na UPC ?? Chtěl bych si koupit Samsung LE19B650 co má DVB-C ale nevím zda to půjde. Díky
October 29, 200916 yr Mám Samsung LE40B650 (takže pouze větší úhlopříčka) a je bez problémů - jen jsem dokoupil od firmy LICA CA modul CONAX CAS7.
October 31, 200916 yr A neví někdo jak je na tom Philips 19PFL5404H a 32PFL5404H ?? Ten Samsung mně moc nezaujal vzhledem Díky
November 5, 200916 yr Jak jsou na tom tyto dve televize zjistis na netu nebo u prodojce v parametrech techto televizi. Proste a jednoduse, abyTi modul fungoval, musi tyto televize mit DVB-C tuner. Nic vic, nic min.
November 6, 200916 yr mám tu samou, ale technik UPC nebyl schopen naladit digi kanály - jako by DVB-C nebyl co dál?
November 6, 200916 yr Já jsem si teď už asi dvakrát hrál s laděním Samsung LE32B450C4W. Není moje a ani bych ji nedoporučoval. Ale k věci. V nastavení jsem musel zadat rozsah ladění 163500-450000, QAM64, speed 5000. A pak v Automatickém ladění zvolit "Síť". Jen tímto postupem jsem naladil všechny programy. Ladění probíhalo tak jak má, čili napřeskáčku takže programy by měly být seřazené správně CT1,CT2,Nova, Prima... Omyl. Samsung si to srovnal podle abecedy "(Noe TV)",3sat,Animal Planet.. Zamíchaná jsou mezi TV i rádia, takže opravdu paráda.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.