September 25, 200916 yr Myslim ze to lecos vysvetluje a mluví za vse . http://www.novinky.cz/internet-a-pc/180054-vysokorychlostni-internet-upc-nabral-hlemyzdi-tempo-kvuli-prekopnutemu-kabelu.html
September 25, 200916 yr Havířov, město od 19.30 - cca 21.10 naprostý výpadek, jediný skype jede no problemo (asi to jde jen od PC k PC, ne přes celej net, když je dotyčný na druhé straně taky u UPC) teď už jedou i stránky a QIP, ale je to hrozná rychlost a stabilita
September 26, 200916 yr Mohu potvrdit, vcera vecer net bud nejel vubec nebo jako slimak, nyni snad jiz vse OK
September 26, 200916 yr Sokolov UPC NET neslapal cely patek a dnes asi do 13:00, alespon ve chvilich kdy jsem se pokousel o pripojeni
September 26, 200916 yr Tak v Brne to nejelo od vcerejsiho odpoledne. Vecer kolem desate uz se zdalo, ze se to snad trosku rozjelo, ale dneska je to zase uplne nanic... Misto 15/1,5 Mbit/s mame aktualne 63,34/1 264,54 kbit/s a to sem se opravdu neuklepl...
September 26, 200916 yr večer to už jelo relativně dobře, ale teď je to zase v háji... Fibre 2000 sLimitem S Extra ALLinONE Vodafone TV app Asus RT-BE88U, XGS-PON ONU stick Praha Kobylisy
September 26, 200916 yr nechapu co s tim zase delaj, pokud se v tom zase stouraj tak to meli delat v noci ne ve tri odpoledne
September 26, 200916 yr Havířov - Město Jak už včera psal Durannn, včera to nešlo, dnes do cca 13:30 to běželo celkem normálně, ale od té doby to je znovu zhruba stejné jako včera. Zajímavé je, že některé stránky běží zcela bez problémů (http://web.upc.cz/klpoz/cz/ , http://schema.upc.cz/speed/index.html , ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/), jinde to jede pomaličku (http://www.lidovky.cz/ , http://www.novinky.cz/ ....) a některé stránky se ani po dlouhé době nenačtou. Mám takový dojem, že se to dnes s časem zhoršuje. Jsem zvědav, kdy to zase pojede bez problémů.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.