Přejít na obsah

Až 39Mbps místo 25Mbps


Návštěvník Dragokazov

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

Právě se mi povedla velmi zajímavá věc.

Stahoval jsem nějaké soubory z uloz.to (přes vip samozřejmě) a stahoval jsem asi 10 věcí zároveň (pouze nezabalená videa) a při stahování jsem dosáhl celkové rychlosti 4.9 MB/s = 39.2 Mbps. Jak je to možné když mám od upc normálně pouze 25 Mbps? Stává se Vám to taky?

Za dob Karnevalu se přes noc rychlosti pohybovaly kolem 40Mbps běžně ale u upc jsem to tolikrát ještě nezažil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Nemožné, chyba měření při stahování. 40Mbps by Karnevalácká síť při použité verzi standardu Docsis/EuroDocsis nevytáhla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

Muzu potvrdit tvrzeni ze kdys jeste valil karneval tak me to stahovalo 4mega za sekundu...a nebylo to chybou meraku..protoze kazdej prumernej clovek si spocita za jak dlouho ty data maj doma... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Záleží čím stahujete.. některé stahovače používají real-time kompresi a pokud přenášíte dobře komprimovatelný obsah (nejlepší asi hooodně textu, nebo nekomprimované aplikace), tak se to holt na odesílané straně komprimuje a na přijímací straně zase dekomprimuje. Výsledkem je rychleji přenesený soubor a tomu odpovídající informace o přenosové rychlosti.

Takže nikdo nepustil nikam větší rychlost, jen je všechno správně nastavené na obou stranách, že dochází ke komprimovaným přenosům.

Schválně si všimněte, že u mp3 nebo avi souborů, které už jsou samy o sobě dost komprimované vyšší rychlosti přenosu než máte zakoupenou nedosáhnete - záleží na povaze přenášených dat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník UPC-021

tu realtime kompresi by musel podporovat i server, což pochybuju že by to nějaký uměl.

Taková kompese se používala u dial-up připojení. Tam fakt bylo možné "stahovat" i rychlostí třeba 150 kB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...