Přejít na obsah

Philips 32PFL7404H


Návštěvník Petrkubena

Doporučené příspěvky

Návštěvník Petrkubena

Ahoj,

 

po dlouhém vybírání jsem se rozhodl pořídít televizi Philips 32PFL7404H.

 

http://www.consumer.philips.com/consume ... FL8404H-12

 

Tuto TV kupuji hlavně z důvodu, že jako jediná 82ka se mi vejde do obyvákové sestavy vzhledem k svým rozměrům.

 

Po přečtení fora jsem navíc zjistil, že by neměl být problém s touto televizí sledovat HD rozlišení na UPC kabelové televizi. Nejsem v těchto technických věcech moc zběhlý, tak bych poprosil o radu. Mám v současnosti digital UPC kabel Standart. Bude třeba pro příjem HD rozlišení zavolat UPC a změnit zásuvku, případně k TV ještě dokoupit modul Technicrypt CXV?

 

Děkuji předem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen
DVB-C tuner to má, CI slot to má.

Tak jen koupit http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7/technicrypt-cxv.htm. Při koupi stejně proběhne ověření smlouvy s UPC.

 

Ještě bych doplnil, pro příjem v HD rozlišení mimo modul není nic dalšího potřeba, po zasunutí modulu podle návodu výrobce do televizoru a jeho následném spuštění bude potřeba spustit automatické ladění a potom už se jen dívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Máte nějaké zkušenosti s těmito LCD - Philips 32PFL8404H nebo Philips 32PFL7404H ?

 

Já jsem taky v obývákové stěně limitován šířkou 77 cm ( jako zakladatel této diskuze ) , tak jsem koupil Sony Bravia KDL-26V4500K. Ale větší zobrazovací plocha by se určitě hodila. :D . Díváme se ze vzdálenosti 2,5 m.

 

Pro Philips hovoří i 100 Hz.

 

Proti hovoří manželka - vyhozené peníze po 4 měsících po nákupu Sony Bravia KDL-26V4500K.

 

Jaký máte názor VY ? Mám manželku přemuvit, nebo jsou to vyhozené peníze.

Signál beru od UPC - DVB-C.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Masák

zdravím, již jsem to tu někde psal, philips (alespoň u modelu 325404H, ale bude to stejné) nemá pro ČR zapnutou volbu naladit kabel. Čiliž si budete muset nastavit jinou zemi (Německo nebo Finsko) a potom Vám nepůjde EPG, bude jen u některých programů ( nebude třeba u NOvy a Primy a také nebude s českými znaky ale s patvary jako třeba

§ místo ú (neodpovídá znaková sada). Po opakovaných dotazech na Philipsu se vymlouvají a termín kdy bude v naladění pro česko dostupný kabel nejsou schopni odpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...