Přejít na obsah

Ajťáci


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Nevíte někdo, jestli HBO Comedy vysílá někdy tento seriál v češtině, nebo alespoň s titulky? Nemám možnost ho sledovat, tak ho nahrávám na DVR 6000 a přehrávání běží jen v En a titulky to hlásí žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Na HBO Comedy běží III. serie Ajťáku s titulky. Pokud je nahráváš, tak by se měly dát titulky zapnout. Já si je totiž nahrávám na Handan 6000 taky a nemám se zobrazováním titulků (jejich zapnutím/vypnutím) problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Katoda, obávám se, že se mýlíš, ... Mám nahrané všechny tři na HBO prozatím odvysílané díly III. serie Ajťáků, všechny s českým dabingem! Bohužel již nemám k dispozici zdrojový soubor, abych mohl prozkoumat transport stream, snad po nahrání dalšího dílu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Katoda, obávám se, že se mýlíš, ... Mám nahrané všechny tři na HBO prozatím odvysílané díly III. serie Ajťáků, všechny s českým dabingem! Bohužel již nemám k dispozici zdrojový soubor, abych mohl prozkoumat transport stream, snad po nahrání dalšího dílu...

No nemýlím, protože si to opravdu nahrávám a tak snad vím, co jsem si nahrál. :) Pravdu budeme mít zřejmě oba. Podíval jsem se na server Parabola, který jako jeden z mála uveřejňuje, jak jsou dané programy vysílány a tam je opravdu uvedeno, že ve středu ve 20:30 jsou Ajťáci v premiéře uváděni s českým dabingem, kdežto při opakování v noci ze středy na čtvrtek (a právě tehdy si je já nahrávám) jsou uváděni bez dabingu, s titulky.

Akorát tedy moc nechápu, když už jde o digitální vysílání, proč to není vysíláno najednou jak v originálním znění, tak s českým dabingem, tak s titulky a každý by si vybral to, co mu vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dík za objasnění, netušil jsem, omlouvám se. Obvykle u ničeho nekontroluju zvukové stopy a pak se po zpracování a vymazání zdrojového souboru divím.a nadávám si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tak nevím. Fakt je ten, že jsem to zatím vždy nahrával v noci, protože to večerní mi časově nevyhohovalo, ale nepovedlo se mi najít alespoň titulky. Nevím, co mám na DVR zapnout, aby to ty titulky nahrálo. Zítra zkusím ten čas večer a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Aby to titulky nahrálo, není třeba při nahrávání nebo při programování nahrávání nic zvláštního zapínat nebo nastavovat. Nahrávka se uloží se všemi zvukovými stopami a titulky, které jsou u daného programu vysílány. Teprve až při přehrávání nahraného pořadu je potřeba navolit správnou zvukovou stopu (tlačítkem s reproduktorem vlevo nahoře) nebo zapnout/vypnout titulky (tlačítkem s jednou čárkou vlevo pod křížovým ovládáním) na dálkovém ovládači. ------ Tedy pokud STB pracuje správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...