Přejít na obsah

UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

A hlavně, nyní v srpnu by mělo testování myslím skončit, pokud ho nějak neprodlouží.

před chvilkou mi volali, jestli chci u Fiber 100 zůstat, protože od 1.9. se za něj bude měsíčně platit 1750 Kč s DPH... :? chjo, už je to tady... :( samozřejmě sem se hned ptal na nějakou slevu, ale zatim prej žádná jiná možnost než platit plnou palbu neni, takže to budem muset chvíli vydržet... :shock:

 

co se týká kvality, tak ta aspoň u mě už cca. 2 tejdny nesplňuje předepsaný rychlosti - download nepřeleze 96 Mb/s, upload 9 Mb/s, prej se na to kouknou... :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně, nyní v srpnu by mělo testování myslím skončit, pokud ho nějak neprodlouží.

před chvilkou mi volali, jestli chci u Fiber 100 zůstat, protože od 1.9. se za něj bude měsíčně platit 1750 Kč s DPH... :? chjo, už je to tady... :( samozřejmě sem se hned ptal na nějakou slevu, ale zatim prej žádná jiná možnost než platit plnou palbu neni, takže to budem muset chvíli vydržet... :shock:

 

co se týká kvality, tak ta aspoň u mě už cca. 2 tejdny nesplňuje předepsaný rychlosti - download nepřeleze 96 Mb/s, upload 9 Mb/s, prej se na to kouknou... :roll:

 

nj, u mě to stejný... taky žádnej balíček, ani sleva...tak sem mu řek, že to teda nechci...sorry,ale platit to vše zvlášť...1750+150+700...to zájem nemám, je to moc...

řekl jsem mu, že máme UPC od roku 93, ale on prej, že to je jedno..tak já mu říkám, že mě je zas jedno ten jejich Fiber100...a že chci balíček..a on, že to nejde..ani u tarifu 50M..tak mu říkám..a co 30M? že bych přešel z Lightu (20M) na 30M, kterej stoji snad jen o cca 100kč víc..a on, že na 30M taky balíček není, že bych to musel vše platit zvlášť, což by všlo na 1850kč/měsíc..tak mu říkám, že uvidim..nevim, ale přijde mi to moc..za:

DVB-C Standart

DVB-C HBO

DVB-C Plus

HD STB

30M

dát 1850kč..bejt to 1600..tak sem zticha..njn..UPC..je fakt Úplně Praštěná Company :lol:

 

jo a pro modem si přijdou koncem měsíce...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká kvality, tak ta aspoň u mě už cca. 2 tejdny nesplňuje předepsaný rychlosti - download nepřeleze 96 Mb/s, upload 9 Mb/s, prej se na to kouknou... :roll:

tak mi zase zavolal týpek, že to řešil s technikama, a sme tam, kde sme byli... odchylka 10% je v normě a nic s tim dělat nebudou... do konce července byl upload v pořádku a dosahoval hodnot 10+ Mb/s, ale to je už jenom minulost... ten download byl 96 Mb/s celou dobu a pan Dolejší tvrdil, že se pokusej to opravit ... teď to de do provozu a přístup úplně jinej (taky mi volal někdo úplně jinej, i když ten za to nemůže)... takže sem pánovi na telefonu řek, ať technikům vyřídí, že jestli to neuvedou aspoň do původního stavu, že du zpátky na 30M, záleží to na nich...

jako ty voe ať se mi žádnej veselej technik nesnaží tvrdit, že se tam nic nezměnilo a že nějaká odchylka a kdesi cosi... odchylka může bejt jedině směrem nahoru, nikoliv dolu - tak tomu vždycky bylo a pokud nebude, tak se jim na jejich slavnej Fiber zvysoka vyse** :evil: KDYBY CELOU DOBU ANI TEN UPLOAD NEJEL, JAK MÁ, jenomže to zkur*ili až teď... ať tam nastavěj třeba 110/11, když jim to padá pod uváděný rychlosti, tohle neni ADSL, aby to záleželo na vzdálenosti od ústředny, tady ty rychlosti dodržovat dou... nějakejch blbejch pár Mb/s dolu a 1 Mb/s nahoru a oni to musej osekávat, jako by jim to kdovíjak zatěžovalo síť... ještě napíšu panu malinovi, ať ví, jak mě s timhle nas*ali... :evil: nechápu, proč tohle dělaj...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Myslím, že tak malý rozdíl mezi deklarovanou a skutečnou hodnotou by mně taky nějak nerozhodil. Vždyť je to opravdu minimální rozdíl v obou směrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že síť UPC prostě přestává stíhat.

Nevím jestli to tady už šlo, ale i UPC už si přidalo do podmínek slůvko "až".

Takže místo rychlosti 15 MB/1,5 Mb mám 15Mb/1,1 Mb.

Když jsem zkusil reklamovat, rychlost uploaduposlali mi technika, který změřil download a prohlásil, že je vše v pořádku.

Když jsem mu řekl, že mi jde o upload, tak prohlásil, že neví, jak ten upload změřit, protože stránka www.dsl.cz měří jenom donwload.

Nakonec zkusil vyměnit modem a změnit nastavení někde ve vedlejším vchodě paneláku, ale žádná změna.

A když jsem se díval do detailních podmínek, tak zaručují po dobu 98% měsíce rychlost 66% downloadu (o uploadu ani slovo) od modemu do CMTS.

Takže pokud budou podmínky pro Fiber 100 stejné, tak i rychlost 70 Mb/5 Mb je podle podmínek. :(

Obávám se, že UPC prostě nestydatě využívá toho, že nemá konkurenci - kromě ADSL, což by bylo asi ještě horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to Anonymní: Přeci jenom u toho uploadu není takový rozdíl oproti papírovým hodnotám. Mně taky upload nejede 1 Mb/s, ale něco kolem 800 kb/s, ale že by mi to nějak extrémně vadilo. Ten rozdíl je prostě minimální.

 

to Slamb: není těch 96 Mb/s místo 100 Mb/s kvůli Windowsům, myslím, že jsem někde o tom něco četl a možná i zde na fóru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...