Přejít na obsah

České Radiokomunikace


Návštěvník jenas

Doporučené příspěvky

Návštěvník jenas

A časem Vám přijde takovýto mail:

 

Vážený zákazníku,

 

rádi bychom Vás upozornili, že z přidělené IP adresy, kterou používáte v rámci služby společnosti České Radiokomunikace a. s. – Premium ADSL 2008 8192/512 Voice jsou odesílána data a informace, která jsou chráněna zákonem č. 121/2000 Sb., ( autorský zákon ) , v platném znění ( dále jen “ autorský zákon” ).

 

Na tuto skutečnost Vás upozorňujeme na základě informací od zástupce, resp. vlastníka autorských práv ID: 182-70323250 ze dne 7. prosince 2008. Z Vám přidělené IP adresy byla sdílena data chráněná autorským zákonem.

 

Žádáme Vás proto o neprodlené prověření a nápravu stavu do 15 kalendářních dní tak, aby nebyla porušována zákonná práva vlastníka duševního vlastnictví a autorského díla. V souladu s Všeobecnými podmínkami poskytování veřejné dostupných služeb elektronických komunikací společnosti České Radiokomunikace a. s., bod 4.4.1, 4.4.3, 4.4.6 a 13.6 může být tento stav vyhodnocen jako porušení výše uvedených smluvních podmínek provozu služby a dle bodu 4.1.3 může být poskytování služby omezeno do doby nápravy. Součástí tohoto upozornění je příslušný log, který specifikuje konkrétní data, která byla sdílena a jsou chráněna ze strany obecně závazných právních předpisů ČR.

 

S pozdravem

 

oddělení Péče o zákazníky

České Radiokomunikace a.s.

 

 

Prisel mi tento email, ikdyz IP adresa a veci stahovane nebo uploadovane z torrentu nebyli vubec moje. Je to spam nebo omyl? A jak vubec znaji muj email?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

pockej, takze ty nemas a v tu dobu si nemel pripojeni od radiokomunikaci a tohleto ti prislo na tvuj osobni mail? :D

//este jesi to chapu dobre, ses u upc a radiokomunikaci ti posilaj takovyhle maily? a vis co je dneska za datum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jenas
pockej, takze ty nemas a v tu dobu si nemel pripojeni od radiokomunikaci a tohleto ti prislo na tvuj osobni mail? :D

//este jesi to chapu dobre, ses u upc a radiokomunikaci ti posilaj takovyhle maily? a vis co je dneska za datum?

 

Jo presne tak. Nikdy jsem nemel jine pripojeni nez UPC.

Jak je tedy mozny ze mi to prislo na muj email?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jenas

Je tam napsana nejaka IP adresa a torrenty z kterych a co se stahovalo - nejaka hra.

Ja z nich urcite nestahoval a vubec ne tu hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Tak to mi příjde jako pěkná blbost :D asi omyl... Ale udělat mi to poskytovatel netu tak se tak vytočím že jdu asi hned k někomu jinému :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...