Přejít na obsah

HANDAN CV-5000 a modul CONAX CAS7


JirkaP

Doporučené příspěvky

Pozor na to, aby nahodou nezrušili CA slot v STB jako je to u CV 6000 ...

 

Jinak jak psal yoky, pokud koupíš CV5000 za 500,- tak rozdíl mezi koupeným STB z druhé ruky a koupeným v e-shopu je 400,- Kč + 2 roky záruka. Nevím jestli se to vyplatí .....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nešla do hlavy věta "Pozor na to, aby nahodou nezrušili" - přesněji slovo nezrušili.. Zda se mám bát, že bych CONAX CAS7 v tomto zařízení zničil.

 

O CV6000 to napsal už "tomus", a před chvilkou jsem se to dočetl i dočetl na stránkách f. Lica. V diskuzi k tomuto modelu ( 6000 ).

 

Ale já to potřebuji vědět na model 5000, a protože tu už plno uživatelů psalo zkušenosti s modulem CONAX CAS7 v LCD SONY Bravie, tak jsem prosil zda by někdo kdo má tento modul nemohl tento modul vyzkoušet v 5000. Ze které nejdříve vyndá origoš spárovanou kartu.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím neřešte nějaké cenové rozdíly.

 

Tato diskuze má jasný název a je i jasně položená otázka :

 

"Lze používat v settoboxu HANDANu CV-5000 CINX IL modul CONAX CAS7 a smart kartu od f. Lica ? Samozřejmě bez origo karty dodanéné k H 5000.

 

Nic víc, nic míň. Pokud máte někdo možnost toto vyzkoušet, budu rád za Váš poznatky.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

A proč se nezeptáš u Lici, která se tím zabývá? Není to jednodušší, když tady vidíš, že ti nikdo neporadí. Já mám moduly a nechápu proč bych měl mít ještě tenhle z celé řady Handanů nejhorší krám. Jinak po té co jsem objednal moduly tak mi H6000 a H7000 byla zneschopněna ze strany UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď ti pravděpodobně chodit bude, jak to bude v budoucnu nelze říci.

Případné pozdější reklamace nefunkčnosti asi nikdo rešit nebude z důvodu nejistého zdroje STB. (již se to tu probíralo u STB CV6000)

 

Toť vše, jen jsme ti chtěli ušetřit případné pozdější problémy. Nic víc nic míň.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. Jinak po té co jsem objednal moduly tak mi H6000 a H7000 byla zneschopněna ze strany UPC.

 

To je divné. Už se tu několikrát psalo, že po zakoupení modulu zůstane stavající settobox zcela funkční. Snad až 3 kusy modulu jsou na jednu domácnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alandelon

Vážení zákazníci,

 

začínají se objevovat problémy s komunikací mezi CA modulem a STB CV-6000 PVR. Na základě jednání, která v posledních dnech probíhala mezi námi a firmou UPC, bylo rozhodnuto, že nebudeme vyvíjet firmware, který by tuto chybu opravil.

 

Zákazník UPC, který si chce legální cestou pořídit STB Handan CV-6000, si jej může pořídit na našem eShopu nebo si jej může pronajmout u kabelového operátora UPC . V případě, že si již zakázník tento STB pořídil od jiného zdroje než je zde zmiňováno (UPC nebo eShop LICA), je možné, že se jedná o kradený STB. Pořídí-li si zákazník STB z jiného zdroje, může se jednat o kradený STB nebo STB, který se na český trh dostal nejasným způsobem a bude velmi složité získat párovací údaje, které jsou nutné pro spárování smart karty a STB. STB CV-6000 bude dekódovat pouze se smart kartou ( od UPC ), nikoliv s CA modulem. Nejedná se tedy o chybu, ale o vlastnost STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...