Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

2 HaWe a yoky

To já měl 40W4500 zapnutou pořád. STB už dávno dnešní nadílku znal, a Sony se ne a ne naladit. Opakoval jsem to několikrát. Nevypínal jsem. Naopak TV pořád běžela a po téměř 2 hodinách rozdílu od STB se TV taky správně naladila.

Tož to moje zkušenost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč dáváte automatické ladění? Já pouštím manuální, nic nenastavuji, jen pustím vyhledávání a nové programy mi to zařadí na konec seznamu. Pak si podle sebe vyberu nový program a přesunu na určené místo a je to. Ještě se mi nestalo, že by se po znovunaladění programy rozházely.

 

proč vůbec ladíte, já počkám až si nových programů televize sama všimne a zařadí na konec seznamu, pak je přesunu na pozice a je hotovo . . . ty programy nejsou nic tak extra abych nedočkavostí honem běžel ladit televizi sotva se na netu objeví zmínka o nových kanálech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku března budou přidány další programy: Fashion TV a Sport 2. Měla by být i Nova HD, tak se můžeme těšit.
A kde bereš tu jistotu? V prosinci také přišel infomail - přidáváme Jetix Play a Sport 2 a že jsme se tedy dočkali :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Nemáte někdo info o tom zda-li UPC plánuje přidat kanál TRAVEL CHANEL ? v kabelovce moravianet uz ho davno maji a je to dokonce CZ verze !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Nikde nikdo neřekl, že to bude hned 1.3. Esquire tady nahodil termím "začátkem března" a to může klidně být třeba až za týden nebo 14 dní. Navíc je to pořád jen neoficiální informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...