Přejít na obsah

30 kb/s upload


Návštěvník havevo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fireball

Signal

This page provides important information about the status and quality of the communications between your cable modem and the cable modem network.

 

Downstream Channel

The data shown in the table below provides information about the signal coming from the network to your cable modem.

 

Downstream Status

Operational

Channel ID

72

Downstream Frequency

330000000 Hz

Modulation

256QAM

Bit Rate

55616000 bits/sec

Power Level

-2.5 dBmV

Signal to Noise Ratio

34.7 dBmV

 

 

Upstream Channel

The data shown in the table below provides information about the signal being transmitted to the network from your cable modem.

 

Upstream Status

Operational

Channel ID

10

Upstream Frequency

44300000 Hz

Modulation

16QAM

Symbol Rate

5120 Ksym/sec

Power Level

48.2 dBmV

 

Jen tak pro srovnani...jinak net me jede jak ma...as na to ze dneska celkem haprovala odezva ve hrach...

Upraveno uživatelem Fireball
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam presne ten sami tarif co mas ty...... ale tech zminenejch 10mb opravdu net nemam:(.... pri mereni mi to nameri neco okolo 7mb download je okolo 840kb/s a upload 250kb/s

a tedko jak mi to navísily tak mi hlavne pri hrani cs source pada modem tim stylem ze se mi jakoby restartuje a ja musim restartovat hru.... nevite co by to mohlo byt ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník havevo

Já to věděl, že to napíšu blbě, taky že jo...No to je jedno, já se na nějaké připitomělé nabídky nachytat nenechám, jen by mě zajímalo co teda s tím uploadem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No prostě upload by ti měl u 10M jet rychlostí 1024 kb/s, tzn. 128 kB/s., pokud tak nejede, je to na reklamaci. Podle tvých příspěvků na začátku ti jede upload 240 kb/s, tzn. 30 kB/s, ne? Pokud ano, tak bych to určitě reklamoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kofis
No prostě upload by ti měl u 10M jet rychlostí 1024 kb/s, tzn. 128 kB/s., pokud tak nejede, je to na reklamaci. Podle tvých příspěvků na začátku ti jede upload 240 kb/s, tzn. 30 kB/s, ne? Pokud ano, tak bych to určitě reklamoval.

 

u me stejny problem, taky nemam 1024 up, ale jen 512 zatim. asi dalsi plosne setreni kapacity linek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...