Přejít na obsah

(Ne)pocitani dat na home.karneval.cz


tomus

Doporučené příspěvky

Jak uz tady nekdo psal, opet jim to nepocita data. Ja tam mam posledni zapis 14.7. a pak uz nic. :lol:

Navic v Testu rychlosti pripojeni jim tam pribyla kolonka 5 MB na stazeni testovacich dat, ale mam dojem ze to nestahuje 5 MB ale jen 512 kB, protoze je to stazene rychleji jak tech 1024 kB. :thumbdown:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

Posledni zapis mam 15.7, sem pres noc nechal neco stahnout tak se mi stihlo napocitat 400 MB, jeste stihlo prijit upozorneni ze sem protah 75 % limitu a pak pocitadlo umrelo :wink:

Aspon nejakej pozitivni vypadek :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Ty 3 předchozí dny kdy se data nepočítaly mi napsali jako za dnešek. :evil::evil::evil::evil::evil:

To nastve, me download napocitali totalni nesmysl mam tam asi 20 MB zato upload mam napocitanej komplet, a ja ho mel pustenej na plno sakra :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak , už jsem se díval na svoje počitadlo a naštěstí tam nemám data za poslední 2 dny(cca 2 filmy a další nastahované věci- asi tak 3GB)

 

jinak už tam mám výpis za poslední 3 dny a takže už to snad bude fungovat(ke škodě nás všech .-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...