Přejít na obsah

Prima 16:9


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Díky manželce jsem zazanamenal, že Prima už konečně vysílá nějaké pořady korektně 16:9 (a bravia je správěn zobrazí a přepne na 16:9)

Konkrétně včera ošklivka katka a teď velmi křehké vztahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Tak to toho moc není, já se těšil že toho bude víc a shodou okolností sem potkal jediné dva (vyjma autosalonu) co vysílají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na muj dotaz co jsem jim ohledne 16:9 posilal minuly tyden odpovedeli:

 

Dobrý den, ve formátu 16:9 vysíláme zatím jen pořad Autosalon a Premier League. S postupným zaváděním digitalizace budou postupně vysílány nejdříve pořady vlastní tvorby Televize Prima, zahraniční pořady zatím bohužel ne.

Bližší termín zatím nelze říci. Pokud se týká dalšího kanálu Prima 2 - budou diváci včas informováni.

Zdravíme a přejeme hezký den.

J. Růžková

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
Na muj dotaz co jsem jim ohledne 16:9 posilal minuly tyden odpovedeli:

 

Dobrý den, ve formátu 16:9 vysíláme zatím jen pořad Autosalon a Premier League. S postupným zaváděním digitalizace budou postupně vysílány nejdříve pořady vlastní tvorby Televize Prima, zahraniční pořady zatím bohužel ne.

Bližší termín zatím nelze říci. Pokud se týká dalšího kanálu Prima 2 - budou diváci včas informováni.

Zdravíme a přejeme hezký den.

J. Růžková

Aha, takze ani na Prime nevi jedna ruka co dela ta druha. Protoze hned vcera vysilali "zahranicni porad", resp. americkou komedii z roku 2005 MELINDA A MELINDA v 16:9 i se signalem WSS :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Weiny

Je to trapné, Nova a ČT1 valí všechno co jde v 16:9 někdy s naprosto bombastickým obrazem, Prima je na zblutí, vše je nesmyslně degradováno na 4:3 a ještě naprosto bez kontrastu, se šumem, jakoby rozmazané, nechápu... :x

Ještě jsem tam neviděl jediný film co by byl obrazově aspoň trochu srovnatelný s DVD, zatímco na Nově třeba Pistolnice či české filmy a věci s kvalitním zdrojem valí v DVD formátu 21:9 a s obrazem nerozeznatelným od DVD. A dorazí mě pořady jako Jak se staví sen, které mají pruhy jako v 16:9 ale jsou vysílány ve 4:3, takže pokud bych nepoužil funkci panorama, na obrazovce toho moc nezbude. Hanba tobě Primo v dnešní době takhle degradovat obraz a jeho formát!!! O HD rozlišení v nedohlednu ani nemluvím... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...