Přejít na obsah

Office Outlook 2003


Návštěvník Mysak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mysak

dobrý den , může mi někdo poradit s Office Outlook 2003 ? nejde mi odesílat pošta , četl jsem snad všechny debaty , co tu jsou napsaný a ani jedna rada nepomáhá . používám mail - něco@email.cz , ať nastavim pop3 a smtp jak je uvedeno v debatách , tak to prostě nefunguje , dík za radu Myšák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tak zkus napsat jak to přesně máš. Co ti konkrétně nejde? Odeslání nebo stažení emailu?

Pop3 by měla být seznamu, tedy pop3.seznam.cz

Smtp mám server upc, tedy smtp.upcmail.cz

Potom mám na další stránce (Další nastavení) zaškrtnuto Server pro odchozí poštu požaduje ověření.

Musí být vyplně no Přihlašovat se jako a do uživatelského jména dát cislo_smlouvy@karneval.cz nebo jmenoschranky@upcmail.cz a samozřejmě správné heslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mysak

pop3.email.cz

smtp.upcmail.cz

serverpro odchozí ....

zaškrtnuto serverpro odchozí poštu SMTP .....

přihlašovat se jako něco@emai.cz

heslo mám dobře

zaškrtnuto zapamatovat heslo

 

nejdem mi odesílat pošta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Už vidíš tu chybičku? Já ano.

Když je odchozí server smtp.upcmail.cz, tak se tam nemůžeš přihlašovat účtem z email.cz.

Musíš tam mít ten účet cislosmlouvy@karneval.cz nebo jmenoschranky@upcmail.cz.

Jinak tě samozřejmě odchozí server neověří a nedovolí ti to poslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mysak

Musíš tam mít ten účet cislosmlouvy@karneval.cz nebo jmenoschranky@upcmail.cz.

ať , tam dám jedno nebo druhé , tak mi to stejně nejde . když dám test , tak mi to napíše pop3 a smtp nelze se přihlásit , když dám odeslat nějaký mail , tak to po mě chce jméno a heslo i když ho tam mám , nechápu to , co mám net od upc tak jsou jen samé starosti .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu offtopic, ale zároveň doporučení... řek bych, že v dnešní době je lepší používat webový rozhraní emailu, odpadají problémy s nastavením přístupu v poštovním klientu, zálohováním pošty před reinstalací systému nebo neomzeuje uživatele v případě nefunkčnosti jeho počítače - může se přihlásit z jinýho, dá se tu snadno nastavit přesměrování do jedný schránky atd... jediný na co je třeba si dávat pozor - nezapomenout se odhlásit... :) poštovní klienty měly význam v době dialupu, kdy bylo výhodný si poštu nejdřív stáhnout do počítače, vypnout internet a pak si ji v režimu offline číst...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

2Mysak:

cislosmlouvy je takové to dlouhé z dob karnevalu. Např. já jich mám víc a liší se na konci 01 až 05.

jmenoschranky může mít různý tvar. Zřídilo mi ji UPC, když jsem se registroval. Má různý tvar, treba já mám jmenoprijmeni, ale může být i prijmeniprvnipismenojmena.

Kontrolní otázka:

A do http://www.upclive.cz/Webmail/ se přihlásíš? Pokud ti funguje přihlášení ručně, tak totéž vypiš i v konfiguraci Outlooku.

 

2Slamb:

Nechávám každému co mu vyhovuje, já kdysi dávno přešel z Outlook Expresu na Outlook, a asi bych neměnil. Rozhodndě při větším počtu schránek a hlavně z různých serverů se to nedá zvládat. Tahle mám všechno na jednom místě u sebe. Navíc z Outlooku hodně používám kalendář a organizaci schůzek.

Jinak tvoje rada není OT, je to normální rada, jak obejít problém. I to se může hodit. :)

 

2esquire:

A máš to i u účtů, kde pop server není UPC, např. seznam, atlas atd.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...