Přejít na obsah

Může internetová kavárna mít poskytovat internet od UPC??


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník koubi1

Dobrý den.Dnes jsem byl z kamarádem internetový kavárně jen tak pro zábavu jsem si kouknul na www.rychlost.cz a 6Mb/s ( poskytovatel Karneval ).

Tak se vám tam jestli může internetová kavárna poskytovat zákazníkům ten to internet za 1min za 1kč.

 

PS:to je super ani mají 6Mb já mám 2Mb/s a to platím 570kč kde je nějaký spravedlnost sakra 1.2,2009 nesertemě já chci 8Mb/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Proc by ne? :)

 

Leda zeby ve smlouve byla nejaka podminka o nemoznosti dalsiho vydelku na poskytovani jejich internetu, ale to asi težko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

Kdysi to bylo tak ze pro domacnosti platily jinaci balicky a ceny...a pro firmy uplne jinaci ale tedka to nemuzu dohledat ;p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Mám takový pocit, že právě toto je jeden z bodů smlouvy, který další přeprodávání striktně zakazuje. To je povoleno pouze u tarifů určených pro firmy. Je pravda, že ani já jsem aktuálně nedohledal přímo nic konkrétního, krom B2B, což by se asi vás netýkalo.

 

Doporučoval bych se informovat na infolince UPC a pokud to bude z Vaší strany možné, informace o cenách sdělil i ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
4.6. Účastník se zavazuje užívat Služby výhradně pro svou vlastní potřebu a umožnit užívání Služby

pouze osobám sdílejícím s účastníkem společnou domácnost. Bez předchozího písemného

souhlasu Poskytovatele nesmí účastník umožnit užití Služeb třetími osobami, a to zdarma ani za

úplatu. Porušení tohoto ustanovení se považuje za podstatné porušení Smlouvy. Účastník

odpovídá za škodu vzniklou v důsledku neoprávněného užívání objednaných služeb třetími

osobami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty speciální firemní tarify to bývalo ještě za dávných časů Karnevalu. Když jsem nedávno u UPC poptával internet do firmy, tak nabídli normální tarify za normální ceny. Co se internetové kavárný týká, tak bych tipnul, že to nic z toho profi portfolia nebude, že je to normální tarif. Pro UPC je to totiž skvělý zákazník, žádný torrent, jenom běžný traffic, a to ještě převážne mimo špičku.

 

Ta klauzule ve všeobecných podmínkách tam je kvůli tomu, aby si v paneláku neobjednal net jeden člověk a nerozvedl to po celém domě, tím by UPC přicházelo o peníze. V případě té kavárny o nic nepřichází, alternativou totiž je, že nebude mít nic.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Právě, když si přečtete tuto větu: "Bez předchozího písemného souhlasu Poskytovatele nesmí účastník umožnit užití Služeb třetími osobami, a to zdarma ani za úplatu.", tak zjistíte, že účastník může službu dále poskytovat dalším osobám, ovšem se souhlasem operátora. Tzn. ta kavárna má určitě souhlas od UPC, že můžou dále jejich služby šířit dalším zákazníkům kavárny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...