Přejít na obsah

Fingon1


Návštěvník Jaku

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Tak dobrá.

Protože je Fingon1 "šilbal", myslím že mu jeho přání splním.

A nejen jeho, tuším to tu nadhodil JirkaP.

Nechci se o "něm" bavit bez něj, a už vůbec ne v tématu, kam to určitě nepatří.

Tedy snažím se navázat na http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2086&postdays=0&postorder=asc&start=660.

K tomu poslednímu jen to, že jsi nejsem jistý, zda jsi byl či nebyl přítomen, když jsem tu zprávičku psal. Teď tě mezi přihlášenými také nevidím, a tuto zprávu píši i ostatním uživatelům fóra, tedy je zcela možné, že se o tobě Fingon1 vyjadřuji ve třetí osobě. :)

 

Velmi se mi líbí, jak se Fingon1 snažíš krotit a neurazit dospělé, děti to nepochopí. Já si toho opravdu vážím.

Docela změna proti tomu, jak jsi vyjel na Ona, a před ním i na minimálně dva další. Nicky si bohužel nepamatuji. Jo a jeden z nich byl docela vystrašený Anonym.

 

Na vás ostatních nechám, jestli se k tomu chcete vyjádřit či ne.

A jen na Tomus záleží, jestli toto vlákno nebude chtít raději smazat, i když ten má asi dost práce s přípravou nové verze Fóra.

 

Třeba to tu zůstane osamnělé, jako můj trapný pokus. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, určitě souhlasím s Jaku, chce to alespoň nějakou odměnu. :lol: Je vidět, že Fingon1 udělal docela velký pokrok.

 

Skvělý nápad založit nové vlákno. :D Jen tak dál. Jinak doufám, že každému, který se alespoň trochu polepší, bude nabídnuto za odměnu vytvoření nového vlákna na jeho počest. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Klidně by mohli být i jiné odměny, vím i za co, jen nevím jaké odměny. Jestli by to byly nějaké bodíky a k čemu by byly dobré.

 

Třeba by mohla být odměna za dobrou radu.

Pokud někomu opravdu pomůžeš vyřešit jeho problém.

 

Zrovna teď bych věnoval odměnu celému fóru, za to že je. Protože jen díky němu se povedlo, že se uživatelé domluvili a společně atakovali Kontaktní centrum, že v Brně je asi větší problém s kostičkováním a výpadky obrazu, než si UPC připouštělo.

Možná by se po lepším přečtení našli 3-4 konkrétní lidé, kteří se v tomto problému velmi aktivně angažovali. A jim by ta odměna opravdu náležela.

 

A protože odměnu nemám, tak ač sám ze Sokolova, jim vyjadřuji svůj dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...