Přejít na obsah

UPC a jejich služby


Návštěvník Cyclop

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cyclop

15.1.2009 Dobrý den. Tady bych chtěl popsat jak UPC přistupuje ke svým platícím zákazníkům. Někdy v říjnu mě telefonoval obchodní zástupce společnosti UPC, že jsem si sjednal telefon po Internetu"holý nesmysl nikdy jsem si nic neobjednal." Jedinou službu kterou jsem užíval byl Internet. Tady všechno začalo velký kolotoč a vysvětlování atp. Ono totiž jejich obchodník dělal smlouvu ve vedlejším bytě a na smlouvu napsal moje jméno které si opsal na dveřích. Takže další měsíc jsem byl týden bez Internetu jelikož mě odpojili opět bezdůvodně. Později se vše vysvětlilo ale jaké bylo překvapení když mi došel rozpis plateb obyvatelstva SIPO a tam požadovali 543kč za službu kabelová televize. Volal jsem zákaznickou linku a tam mě sdělily, že kabelovou televizi nemám a oni po mě nic nepožadují. Samozřejmě jsem okamžitě zablokoval účet a na poště po zaplacení poplatků jsem položku nechal vyjmout. Další měsíc opět na Sipu kabelová televize ale už jen 399kč. Opět jsem volal zákaznickou linku a tam mě řekli že mě to UPC neúčtuje ale někdo jiný. Tak jsem řekl že jdu na Policii. Rovněž jsem tak učinil a dvouhodinovém vysvětlování jsem tak konečně sepsal oznámení. Další den dopoledne jsem telefonoval na poštu ohledně Sipa kde jsem se s nima nemohl vůbec domluvit ale jsem se nedal a požadoval adresáta který požaduje peníze za kabelovou televizi a jaké překvapení ono to přece jsou služby UPC! Opravdu hrozný kolotoč a to jsem dal vývověď služby Internet abych s nimi neměl žádnou sebemenší smlouvu na jakoukoliv službu. Už nikdy UPC!!! a to nemluvím o tom co dělali nervy. Takže teď už akorát čekám kdy mě u dveří zazvoní exekutor!! Jelikož tomu jěště není konec a došla upomínka ohledně placení kabelovky za měsíc prosinec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...