Přejít na obsah

Bude karneval zvysovat rychlosti???


Návštěvník Sinure

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm
Samozrejme o omezeni P2P vim, ale ono (priznejme si) na Karnevalu s neverejnou IP mi to stejne jede vetsinou 15KB (vim neni to jen diky IP, ale hlavne diky omezeni uploadu , ktery je tu u uzivatelu v mode)

No s neveřejnou se dá stahovat na cca 125 - 130 KB z DC++ i z BitTorrentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
No s neveřejnou se dá stahovat na cca 125 - 130 KB z DC++ i z BitTorrentu.

Souhlas !

Pres veskery kritiky ma Karneval jedny z nejlepsich podminek pro P2P, hned po UPC a NetBoxu ( o "min rozsirenych" druzich pripojeni nemluvim).

Ano, CDMA ano. Ale pocitat s nemalymi problemy - jsem moderator na CZ-SK trackeru a tam vidim dobre pomer "vykonu" mezi Karnevalem a CDMA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Když nejede upload naplno, tak stahuješ klidně na 130, což se stává na DC často. Na BitTorrentu je problém počet seedů. Já stahuju z DC v naprostý pohodě bez Netlimiteru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tim přecházením na CDMA bych raději počkal. Mám ho doma služebně, platí mi ho zaměstnavatel. Při včerejším pětihodinovém výpadku Karnevalu v severních čechách jsem na CDMA přepojil a jedno mám teď jisté: Karneval rozhodně kvůli tomu, že mám doma CDMA rušit nebudu! Ta rychlost, odezva... Jedinou výhodou CDMA je jen to, že je mobilní, jinak nic, protože cenově je na tom obdobně jako Karneval (tuším, že CDMA je o 40 Kč s DPH levnější)

 

Čaute! Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Tak to bych nerek. Hlavne kvuli tomu ze je pouze half duplex. Bez NetLimiteru si nic nestahnes.

 

Upload je omezenej uz tim ze nemame otevreny porty. Takze to vychazi tak, ze behem stahovani se upload vlece, protoze neni komu seedovat a pak seeduju samostatne. NetLimiter pouzivam pouze pokud je to nezbytne nutne -> torrentuju behem dne a potrebuju browsit. A v tom pripade staci omezit upload klienta tak na 15kB, takze o ratio nemam starost ani tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník
Netvrdil bych nic o bezvýznamnosti a malosti...

Netbox má kolem 4000 uživatelů. Karneval 10000, ale v celé republice, z toho v Brně jich o moc víc než 4000 nebude - takže v Brně je Netbox srovnatelný s Karnevalem.....

 

Mno tak netbox ma asi 7,5k zakazniku jenom v Brne a karneval 10k zakazniku v celel republice a to nemluvim o otm ze netbox se ted rozsiruje v Jihlave a pak prestoupi do Prahy.. takze cim to asi je ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...