Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník dzioush
praha kobylisy je na tom celkem špatně, download kolem 90 až 95 Mb/s místo 100, upload kolem 7 až 8 Mb/s místo 10... :roll:

 

to uz je na doktora toto :) . promin ,ale to co sem ty pises je naprosto smesne . Uz to tady bylo napsane mnohokrat proc ti to nameri min a ze je to zcela v poradku ,ale ty si nedas pokoj co ? tebe bych jako zakaznika opravdu nechtel :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

jo jeste ti reknu ze garantovany 100 mbps se da v zavislosti na lokalite sehnat na popech okolo 40 000 - 100 000 kč mesicne(to uz je extrem treba Ještěd mas 1000 kc / mbps prumerne ) a to si pak musis dovezt nekam k sobe pojitkem ktere zecina na 120 000 kč takze pokud na to mas tak si to muzes zeridit (v praze to zase takovy problem nebude) :D

 

to pisu proto aby sis uvedomil jaky je rozdil mezi UPC a garantovanou linkou ktera pojede stabilne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já teda zatím žádný parametry nevidím. Poté, co je UPC uveřejní, tak tam bude napsáno "až 100 Mbps a až 10 Mbps". Potom se ještě ve specifikacích objeví to, že služba je dostupná po 98 % času od modemu do CMTS určitou rychlostí downloadu (nejspíš to bude 66 Mbps podle dosavadních údajů stávajících tarifů 10M a 30M).

 

Jinak, co jsem tak prohledával diskuze, tak ani u Netboxu to nejede rovných 100 Mbps, rychlosti se pohybují okolo 70 až 80 Mbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já se budu zase opakovat... vždycky se rychlosti dodržovaly, nevidim důvod na tom cokoliv měnit... za chvíli budeme mít tarif 1000/100, kterej reálně pojede 100/10... :!:

btw chlápek od upc, kterej teda asi úplně nevěděl, o co de, tak řikal, že se to podle něj ještě určitě bude zlepšovat, tak musíme doufat...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Mno uvidíme co nám UPC nachystá k 1.9.2009, to byl vždy takový zajímavý den ohledně změn u internetových providerů (pokud mě paměť nešálí)

 

Jinak já jsem se svým 30M spokojen, nevidím důvod stahovar rychleji, spíše (ano zase) bych uvítal upload alespoň 2x současné rychlosti. Uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

2Slamb : tys nepochopil ze nikdo ti nic nebude za naprosto ubohych 1800 kc garantovat ? uz jenom dostat takovou konektivitu k tobe muselo stat sileny prachy ! myslim budes rad kdyz ti to povali ve spicku tech 90 mbps ,ale spis to typuju na 70 - 80 mbps a porad to bude v mezi garance kterou ti davaji a kdyz ti to nebude stacit tak si budes moct stezovat treba na lamparnu ...

 

tady nejde o to ze neco nekam napsali . tady jde o to ze to co se napise jsou obcodni kecy ! ja dobre vim jaky jsou technicke problemy s takovou linkou a ver mi ze se nikdo s tebou moc zatezovat nebude ze ti to jede o 10 mbps min . rozhodne ne u zakaznika ktery plati pouze 1800 kc ...

 

promin ,ale ja to musel napsat protoze to co ty tady predvadis uz hranici se zdravim rozumem :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
promin ,ale ja to musel napsat protoze to co ty tady predvadis uz hranici se zdravim rozumem :wink:

 

hrach na stenu... perly svinim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...