Přejít na obsah

Oblíbenost TV kanálů


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Společnost UPC Česká republika dnes zveřejnila výsledky výzkumu, které ukazují, jak si u ní, co se oblíbenosti týká, stojí některé stanice. Autorem výzkumu je společnost Millward Brown. Více na Digizone a nebo na Parabole.

 

Rád bych se zeptal, jestli je zde na diskuzním fóru někdo z uživatelů digitální kabelové televize, na koho se UPC či výše zmíněná společnost ohledně tohoto výzkumu obrátily? Mám o některém pořadí stanic v tomto "žebříčku" dost pochybností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci polemizovat s výsledky, ale asi pravdou je to, ?e ten výzkum byl dělán se sar?ími lidmi co mají základní nabídku. Jsem sice star?í osoba a UPC mám od začátku a poslední rok plnou nabídku, ale troufám si tvrdit, ?e při adekvátním vzorku by to dopadlo jinak. Nejsem ?ádný blázen do muziky nebo do nebo přihlouplých filmů a je jich dost, ale Hallmárk je bída a utrpení a hlavně časté opakování. CS Film někdy tě?ko koukatelné staré filmy co? asi dnes střední a hlavně mladé generaci nic moc neřekne a chápu to. To ?e Z1 propadla to bych věřil, nic moc. No nebudu to dále rozebírat abych zde nevná?el svůj subjektivní názor, ale věřím tomu asi tolik jako kdy? pan Malina slíbil , ?e budou nové kvalitní kanály. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...