Přejít na obsah

UPC a hraní ONLINE a tak vubec


Návštěvník Luka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bender

Nemyslím si, že by reinstal Windows pomohl (a navíc úšetříš půl dne instalováním a nastavováním). Taky Wowko hraju a musim zaklepat DC se nekonají ani v 25 raidech. Pravda je že někdy je latence až pětinásobná (z původních 50 až 250 ms) ale to je tak to nejhorší co mě potkává. Každopádně pokud fps spadne pod nějakou rozumnou hodnotu je možné, že hra se hra seká a to i v případě komunikace se serverem, kterej tě pak dá DC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mám disconecty ve wow pořád. Mezi 17 - 24h lagy jako prase. Když vlezu do lokality kde se toho víc děje(je potřeba větší datový přenos ) např. ogrimar, tak mám problém, se vúbec lognout. UPC sucks. Při měření rychlosti během problémú se dostávám pod 100kb/s. Za tohle platit přes 1200kč si dělá UPC srandu ,ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím dneska jsem volal na UPC a psal snažil se řešit problem s WOW bydlim v ostravě a problem je že wow bežně jede ale při větší datové zátěži to u UPC cely kolabuje u mně se to projevuje při hraní v instancích (25) a hlavne na bossech a všeobecně když se děje něco náročneho s vice lidma. Pomoci programu pingplotter jsem naměřil že při te zátěži se ztrácejí na UPC servrech co jsou po cestě až 100% packety postižene servry jsem vypsal do UPC weboveho formuláře a jsem zvědavej co mne na to odpoví jinak na technicke podpoře mně řekly že porty nelimitujou ale že by mně přes ten formulář mněly pomoct takže momentalně čekam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kofis

upc ma s wow problem dlouhodobe, stejne to bylo i pred pul rokem, kdy se nedalo hrat vubec, ted je to zase. je to jen porad dokola a kdyz uz to nevyresili od poslednich problemu pred 6ti mesici, neudelaji s tim nic ani ted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ted po tech velkych vypadcich problem s tim ze mam kratke vypadky vzdy po nejake dobe. cca 1-3h. hraju obcas na battle.net a vypadky jsem prvne spozoroval tam, jelikoz najednou uprostred hry jsem odopojen a ztratim spojeni s bnet. casto ale nez jsem vypnul hru spojeni na internet se zas chytlo. nechal jsem bezet ping na google a cekal zda se to objevi zas. a stalo se tak. opet pri hrani na bnet. myslel jsem tedy ze to mozna bude UPC vs. bnet, ale divne bylo ze obcas se to stalo na zacatku hry, obcas na konci obcas jen v lobby. ted mam pustenej ping jen tak celej den a i kdyz nehraju tak jsem spozoroval vypadek. cca 10-20x vyprsi limit a pak se to zas chytne v plne rychlosti s nizkym pingem. proste neco asi na te siti este je, ale hry a jakekoliv aplikace jenz vyzaduji prakticky neustale spojeni se stavaj nepouzitelne. volal jsem na hotline tak me monitoruji. uvidime jak to dopadne. treba to bude neco na siti treba modem... kazdopadne je to neprijemne -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The host 'www.nix.cz' (known as info.nix.cz) has been found, and is reachable in 10 hops. In general this route offers a good throughput, with hops responding on average within 11ms.

 

no vcera mne dorazilo kdyz mi kamarad co ma nejaky wifi nekde v zapadakove ukazal 3ms avg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
no vcera mne dorazilo kdyz mi kamarad co ma nejaky wifi nekde v zapadakove ukazal 3ms avg

 

a proč ne? teoreticky se wifi vlny šírí rychlostí světla, holt má jeho ISP dobré připojení do netu no ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník diesel

Ja nevim co UPC blbne ale kdyz chcu hrat COD na nemeckych servrech tak proste ping 90 a vic a kdyz sem si prosel Trace Route tak sem se nestacil divit .

77.67.65.186 (nacamar-gw.ip.tiscali.net) na tomhle bode se pridava k pingu kolem 20ms a uz je z pingu 50 ping 90 + par dalsich bodu

dodavam screen ktery ukazuje pristupovy body a kde to naskakuje , zacalo to od te doby co UPC zaclo nabizet ty 10mb a 20mb tarify . Zajimalo by me jestli je chyba na strane UPC nebo ne . :twisted:

screen s trace route

http://img87.imageshack.us/my.php?image=pingyao4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vcera mne dorazilo kdyz mi kamarad co ma nejaky wifi nekde v zapadakove ukazal 3ms avg

 

a proč ne? teoreticky se wifi vlny šírí rychlostí světla, holt má jeho ISP dobré připojení do netu no ...

 

jde o to, ze UPC jako spolecnost x set krat vetsi evidentne nedokaze konkurovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...