Přejít na obsah

UPC a hraní ONLINE a tak vubec


Návštěvník Luka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luka

Zdravim. Mozna nebylo nutne zalozit novy topic, ale co uz :)

 

Chapu konkurenci boj O2 (8mbit) a UPC (10mbit). Co nechapu je, proc nabizeji tyto rychlosti kdyz to nejede tak jak ma. Nevim jak muzou nabizet rychlost 10 a 20 mbit (az) kdyz to tak proste nejede. Rikal jsem si ze UPC ma super net, drazsi ale kvalitni. Zacina to jit pekne do prdele, doufam ze vymeni co je potreba a pojede to. Neni vetsi opruz nez ukazat zakaznikovi ze mu jeho 20mbit jede 7mbit !!!! A pak prijdu domu a jeste se na tom dpc neda ani hrat . Ano, na stahovani super, ale KU.VA na hrani ONLINE k po.rani!

 

Delam pro ne, a pekne me to stve, v podstate to tu neresim, ale hrat nejake FPS po netu to bych to musel rozmlatit, predpokladam ze nejsem sam. Tak se tu nekdo taky "vylejte" ... trochu mi to pomohlo.

 

Nevim jak bych dopadl, kdybych prodaval CD a na obal napsal ze je tam 20 pisnicek, doma si to pustil a bylo jich tam 4-7 kua. To bych to pak mohl pustit z okna ! Platim, chci kvalitu. Budou vanoce, nebude snih tak at to jede kdyz uz se nepovozim na sankach 1111 Proste takhle je to klamava reklama , tak to puste 2mbit, ale at to fici do .... ci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Ono je u UPC garantovaná rychlost? Já tam všude vidím maximální rychlost...

 

Pro nové tarify

UPC 10M

UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 6 655kbps.

 

 

UPC 20M

 

UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 12 998kbps.

 

Odkaz: PDF

 

Pro původní tarify

 

Hledal jsem hledal, ale jaksi se nemohu dočíst pravdy... :wink:

 

Mám za to, že ta služba byla tuším garantována na objednanou ryclost s tím, že UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období.

 

Pokud je tomu jinak prosím nebojte se oponovat mi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, u 10M a 20M to tak je, ale mám takový pocit, že u původních tarifů, byla garantovaná rychlost také o nějaké ty kilobity až megabity nižší. Nevím ale přesně o kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mate jeste dobry ja mam mit 16Mb/s jede mi to furt kolem 12Mb/s nekdy mam i 22Kb/s (to uz je hruza) jo a jeste ted mi nejdou hrat hry prez internet zniceho nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Luka

Tak, posledni 3 tydny se deje toto : od cca 17 (18)h - 22h internet proste vypadne, zas nabehne a tak stale dokola. Deje se vam to nekomu take ? Pripadne jaka lokalita. U me jsou to Otrokovice (Zlin)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Tak, posledni 3 tydny se deje toto : od cca 17 (18)h - 22h internet proste vypadne, zas nabehne a tak stale dokola. Deje se vam to nekomu take ? Pripadne jaka lokalita. U me jsou to Otrokovice (Zlin)

 

Tak potvrzuji naprosto to SAME! Dnes odbytim 17 hodiny internet vypadl a najel az ted kolem pul 7. Je to hnus, UPC zneuziva stalych zakazniku. Zacinam byt pekne nasranej.. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dotaz,

mam ted 10 mb od UPC, samotné připojení drží jak má, ale problém je jinde. Hraju hodně často World of Warcraft. Předem říkám, že hardwarově mám komp slušněj ( core 2 6600, GTX 285 a 4 Gb ram) . Normálně jedu wow na plné detaily při max rozlišení 1920 na 1200. Doted jsem chodil pouze 5 men a 19 men instance a všechno šlapalo jak má , latence normální , fps stabilně 40-60. Včera jsem všal byl prvně 25 men instanci a docházelo k tomu, že když se zabíjel boss a bylo hodně efektů tak je fakt, že fps klesli třeba na 25, což mě netrápí ale zničehož nic jsem dostával disconnecty. Hned pak jsem se lognul, ale pak po nějaké chvíly zas. Dost mě to štve. Zkoušel jsem všechno- snížil detaily na minimum, zrušil všechny addony a stejně jsem ten disconnect dostal. Jediné co mi zbývá vyzkoušet je ještě reinstal Windowsů . Kde může být chyba ? Poraďte cokoli. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...