Přejít na obsah

FTP


Návštěvník Toyen

Doporučené příspěvky

Jak zjistim kolik mista jeste mam na FTP od Karnevalu? Pripojuji se pres TC, tam se volne misto nezobrazuje. Zkousel nekdo tam nahrat treba 40-50MB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Zatím jsem to nezkoušel. Hele a je možný se na to karnevalí ftp-čko dostat i zvenku? Jinak moc smasl nemá.

Samozrejme ze ano. Je to normalni webhosting s ftp pristupem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník campa

Mám tuto adresu ftp://0266365601@ftp.karneval.cz/ a nějak se mi nedaří na ní dostat z venku. U mě na PC to funguje, ale kolega mimo síť Karnevalu se prý nepřipojí. Heslo jsem mu dal. Zatím jsem to nemohl ověřit, ale myslím, že by to fungovat mělo. Mám pravdu, nebo se mýlím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Mám tuto adresu ftp://0266365601@ftp.karneval.cz/ a nějak se mi nedaří na ní dostat z venku. U mě na PC to funguje, ale kolega mimo síť Karnevalu se prý nepřipojí. Heslo jsem mu dal. Zatím jsem to nemohl ověřit, ale myslím, že by to fungovat mělo. Mám pravdu, nebo se mýlím?

ja sem to tedka zkusil otevrit a chce to po me heslo takze predpokladam ze to jde, pokud neni chyba nekde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník campa

Nemůže to být tím, že jsi uvnitř Karnevalu. Potřeboval bych to ověřit úplně zvenku. Dál bych chtěl vědět jestli jde nějak udělat ananonymní přihlášení. Nechci každému sdělovat heslo. Chtěl jsem ho využívat na větší soubory, které nebere email. Pošlu odkaz a dotyčný si to stáhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Nemůže to být tím, že jsi uvnitř Karnevalu. Potřeboval bych to ověřit úplně zvenku. Dál bych chtěl vědět jestli jde nějak udělat ananonymní přihlášení. Nechci každému sdělovat heslo. Chtěl jsem ho využívat na větší soubory, které nebere email. Pošlu odkaz a dotyčný si to stáhne.

Zkousel jsem to zvenku.

Anonymni prihlaseni asi nepujde, ale kdyz to potrebujes na soubory misto mailu tak si zaloz nejaky freeweb a davej si to tam. Mas jedno jeslti je to u ISP nebo jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ftp.karneval.cz normalne z venku funguje, maji tam i nejaky anonymni login, asi pro testovani rychlosti:

 

$ lftp ftp.karneval.cz

lftp ftp.karneval.cz:~> dir

-rw-r--r-- 1 root root 10485760000 Feb 8 09:17 10gb.dat

-rw-r--r-- 1 root root 1048576 Jan 19 14:54 1mb.dat

-rw-r--r-- 1 root root 1048576000 Aug 19 2004 test.bin

lftp ftp.karneval.cz:/> get 1mb.dat

1048576 bytes transferred in 5 seconds (217.4K/s)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...