Přejít na obsah

Sleva po zavolani na klientskou linku :-(


Návštěvník Kundatra

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

Když jsem požádal o zrušení analogový kabelovky tak mi nabízeli slevu jen 35% a na to se jim můžu zvysoka. Ale efekt pro mě je stejný (platit UPC méně).

Z ušetřených 500 kč měsíčně koupím na sledování zpráv novou televizi a za dva roky se mi to vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zmattecek

Stačí když o slevu požádám přes kontaktní formulář?? ... na čekaní na klintské lince opravdu nemám čas ... nemáte s tím někdo zkušenost?? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Prosím vás kolik stojí hovor na UPC když volám přes O2 = mobil??

Děkuji vám za odpověď.

 

Tak jako na normalni pevnou linku, div to O2 extra nezpoplatni pac se zrovna tyto dve firmy moc v lasce nemaji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67
Stačí když o slevu požádám přes kontaktní formulář?? ... na čekaní na klintské lince opravdu nemám čas ... nemáte s tím někdo zkušenost?? ...

 

Ja psal pres formular vyhruzku, ze podam vypoved kdyz nezrychli. Druhej den volala pani a nabidla 35%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Stačí když o slevu požádám přes kontaktní formulář?? ... na čekaní na klintské lince opravdu nemám čas ... nemáte s tím někdo zkušenost?? ...

 

Ja psal pres formular vyhruzku, ze podam vypoved kdyz nezrychli. Druhej den volala pani a nabidla 35%.

 

Lol a jak si to oduvodnil. Na jakou rychlost meli zrychlit? Me dali jen 25% a to mi ted bezi jen polovicni rychlosti kuli prestavbe (misto 6 Mb jen 3 Mb)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Respektive pokud mi tarif Easy neprevedou na 10M. Nechtelo se mi cekat 3 mesice :)

 

No to uz je jinak kava. :-) Me pri prechodu na 10M vubec nedelali problem, ale pak sem se stejne dohodl na mensi sleve z Lightu. Stejne se myslim, ze vetsina z nas tu tarify od 10M nahoru ani nevyuzije. Download nad 8 Mb je zbytecnost, pac jen velice dobre peerovane torrenty jedou plnou rychlosti a mezi uploadem 1,0 a 1,5 veliky rozdil rozhodne neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Taky si myslím s tím downloadem, u uploadu je určitě poznat rozdíl při odeslání třeba 5MB emailu...

Já osobně bych dal místo 10/1 přesnost třeba 5/2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Já osobně bych dal místo 10/1 přesnost třeba 5/2.

Kdo by nedal, že?

 

Problém je v tom, že zaměření sítě UPC bylo vždy postaveno pouze na příjem dat, hlavně pro TV, kde dochází k minimálnímu počtu dat k odesílání. Proto ta nerovnoměrnost v poměru downloadu: uploadu.

 

Snad nám rekonstrukce technologie sítě přinese požadované změny.

Ale jak jsem sledoval zahraniční stránky UPC, tak vyšší rychlosti na uploadu tam též nemají, bohužel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...