Přejít na obsah

Sleva po zavolani na klientskou linku :-(


Návštěvník Kundatra

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez

Ale jak jsem sledoval zahraniční stránky UPC, tak vyšší rychlosti na uploadu tam též nemají, bohužel :(

tak nevim, jestlis jenom špatně koukal nebo je ti upload 10 Mb/s málo... :?http://www.upc.nl/internet/fiber_power_120

Aha, no mám, ale za to, že tato služba není dostupná pro všechny uživatele UPC, že je to něco jako služba pouze pro panelové domy.

 

Ale mohu se mýlit, protože tuším, že tu někdo psal o tom, že se jedná o službu postavenou právě již na technologi docsis 3.0., kde v Holandsku s touto službou začali.

 

Opravte mě zda-li se pletu... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj je to postavaný na EuroDOCSIS 3.0. Myslím, ale že je fakt, že to není všude dostupný. K dispozici to je pouze tam, kde je zavedena technologie EuroDOCSIS 3.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Myslím, ale že je fakt, že to není všude dostupný..

Souhlas, dal jsem si nabídku s Fiber 120 do translatoru z holandštiny na Cz a je tam kolonka na zjištění dostupnosti služby ve vašem okolí.

 

Takže tato služba pro všechny holandské zákazníky UPC neplatí. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak mi dnes přišla faktura na UPC Extreme a slibovaná roční 50ti% sleva nejspíš skončila. Po čtyřech měsících přišla opět na částku 1700,-

Na jak dlouho jste dostali slevu vy? Taky jen na to překlenovací období? Zajímavé je to, že když slevu dávali, slíbili ji na 1rok. Jenže na papíře to nikde nemám. Dá se něco dělat, kromě přechodu na nižší tarif?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...